Változócsillag adatbank
Magyar Csillagászati Egyesület Változócsillag-észlelő Szakcsoport

Magyar Csillagászati Egyesület Változócsillag Szakcsoport

 
Észlelőkód: Jelszó: Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Főoldal | Észlelések | Csillagképek szerint | Észlelők listája | Statisztikák | Észlelések beküldése


ÉszlelokódNévLakóhely TávcsövekÖsszes észlelésÉszlelt csillagok számaInner sanctumAktív évek
HNKHannák Judit211302011 - 2012
HLSHollósi István3302008
SZX--> SAO ???5501995
LZSLadányi Zsolt ()2222017
MVNMátis István ()33613502018 -
LARLaczkó Tibor33513302012 - 2015
PROPrósz Aurél131002012
PANRieth Anna171502012
WILWils, Patrick? (B)312711981
SBYSB?58701950 - 1952
VRKVirga Krisztina?3301998
KRMKárpáti Mihály?2201981
OHAOllé Hajnalka?391502001 - 2005
KRLKároly József?3301981
JOKJónás Károly?1101989
FCAFausel, Charles A.? (US)3124401995
KRSKarászi Sándor?221601977
OSL?si László?281101975 - 1978
FAPFabian, Petr? (SK)3101992
JARJárdi Mihály?2202001
BLUBlummer Tamás?3301981
BZSBalogh Zsombor? (B)431201999
NLBNémeth L. Bence? (SE)5519131996 - 1999
SBOSzabó Berta?4401995
NEBNemoda Bence?6502006 - 2008
SMTSzűcs Mátyás?1102019
ILSIllés Gyula?4401977
JAOJanousek, Otto? (SK)9101992
NIENiedling Csaba?3301981
CSJCsapó János?2201977
LKYLahky, Martin? (SK)15101992
LUDLukács Dániel?141002006 - 2008
LGRLanger ??1101959
SZESzendrei Sándor?4401977
VEYVesely, Jan? (SK)24101992
PSCPosch ??15601952
STTSimon Attila?3302001 - 2002
MKJMcKenna, Jerome? (US)403791996
STRSretr, Petr? (SK)1101992
SNJSchlineider Norbert János?1101996
PUSPusol, Francisco? (E)464121989 - 1993
HDAHatvani Dorottya?11802002 - 2004
PTYPásztoy András?2201998
KERKerékgyártó Zita?3321999
TRXTörök Ervin?32701950 - 1952
HASHaász Alexa?3301995
ROMRomsics Bence?151201998 - 2000
BCEBecze József?1101975
SCUScurtu, Virgil V.? (RO)4292101994 - 1998
LAULauer Zoltán?2201995
TRGTresó GáborAbasár141401987
TTBTóth GáborAbasár401701994 - 1996
JMBJámbor EszterAjka4201995
SZJSzíjártó SzilárdAjka10901977 - 1987
FIAFerenczi AlpárAjka6601993
NYONyír? OttóAjka815601992 - 1995
SZFSz?ke FerencAjka453701995 - 1996
KTGKatona GergelyAjka101001992
SBTSzabó RóbertAjka64106607571989 - 2007
WOOWoodell, PaulAlbany (US)6601988
BSTBásti ÁgnesAlmágy (SK)3301994
JENJenei PéterAlmásfüzít?291001980 - 1981
MABMadarasi BélaAlsódobsza422101977 - 1979
DAKDanskin, KeithAmherst (US)1513111986
PPGPapp GyulaÁlmosd272301983
ZNYZákány ZalánÁsotthalom151301995 - 1996
NSNNagy SándorB?s (SK)533801987 - 2003
NASNagy SándorB?s (SK)4402001
FREFreibott, WolfgangBad Kissingen (D)2101979
SMPSchmitt, PeterBad Kissingen (D)1351201978 - 1979
TAUTauber, UweBad Kissingen (D)1191301978 - 1980
REKRatz, KerstinBad Salzungen (D)94766701976 -
PLYPolyák JózsefBaja3301984
BDDBánhidi DominikBaja ()150/750 Newton161102015 - 2016
VTPVajtai PéterBaja21651984
ELTElter TamásBaja6201971
JGZJäger ZoltánBaja3301984
VGBVágó BalázsBakonycsernye10701984 - 1985
FOGFogarasi AttilaBakonycsernye3301983 - 1984
FIDFidrich RóbertBakonycsernye2840190316561983 -
CSICsillag DávidBakonyszombathely144/900N15602017 - 2018
HORHorváth AttilaBakonyszombathely11701975 - 1977
PETPéterfi PéterBalassagyarmat492001982
NABNagy BarbaraBalatonalmádi131202002 - 2019
SABSzabó BalázsBalatonalmádi131201974 - 1975
SRBSzabó RitaBalatonf?zf?69110811988 - 1996
LATLadányi TamásBalatonf?zf?1164921989 - 2002
KMRKomáromi TamásBalatonf?zf?1485802013 - 2019
BBTBabolcsai TamásBalatonkenese2201984
FITFiló ZsoltBalatonkenese7701988 - 1989
TTRTóth RóbertBalatonkenese322001990
KETKertész TamásBalatonkenese3301988
KOCKocsis AntalBalatonkenese12297354521975 - 2019
NAYNagy RozáliaBágyogszovát, Gy?r1132101971 - 1977
LNJLengyel Jen?Bátaszék17501985 - 1986
BUGBucsi GáborBékés2201984
NALNemes AttilaBékéscsaba53398132007 - 2009
MOJMojdisz IstvánBékéscsaba14901980 - 1982
UNYUnyatyinszky ZoltánBékéscsaba1101981
RATRátkai FerencBékéscsaba7601981 - 1985
PLEPéli EditBékéscsaba14801980 - 1981
FDRFodor FerencBékéscsaba1154801984 - 1995
HNYHanyecz IstvánBékéssámson181302008
TTGTóth GézaBerettyóújfalu9801983 - 1984
TGYTóth GyulaBerettyóújfalu783201983
HOPHopp, UlrichBerlin (D)32368721975 - 1977
SURSurawski, UrsulaBerlin (D)741319911975 - 1977
CBKCabaková, BeataBesztercebánya (SK)3301988
POYPoyner, GaryBirmingham (GB)2053267501434491995 - 2017
SBLSzabó LajosBoba2101976
ERDErdei JózsefBogyiszló10x60B, 200/1000 Newton196893453261994 - 2019
FEDFehér DánelBonn (D)13601992
FEBFehér BertalanBonn (D)13501992
TOOToone, JohnBoothstown (GB)6926026142961980 - 2000
KIIKuti IldikóBosta8601989 - 1993
KZZKäsz LászlóBóly464301986 - 1988
DAEDalos EndreBóly, Paks2886601976 - 1981
SZSSzabó SándorBóly,Sopron1157441980 - 2000
BKLBulickova, LucieBrno (CZ)39601991 - 1992
SIVSimon, VojtechBrno (CZ)184514511989 - 1993
DUSDusek, JiriBrno (CZ)1162501988 - 1993
OLEOndra, LeosBrno (CZ)1053901989 - 1991
HLPHlous, PetrBrno (CZ)7101989
SRGKeszthelyiné Sragner MártaBucsu2451601997 -
BCSBereczky CsabaBudakeszi4338201983 - 1997
BLZBalogh ZoltánBudakeszi101001988
MGIMogyorósi ImreBudakeszi613011988 - 1992
HEMHegyi MártonBudaörs1102013
SEASeb?k PetraBudapest723101996 - 1998
HRGHeitler GáborBudapest12302013
LAZLantos ZsoltBudapest11901994 - 1995
LABLaborczi LászlóBudapest2202003
SCPSchalk PéterBudapest4402001
HPEHegyessy PéterBudapest63301963 - 1968
SEISzeitz IldikóBudapest3302007 - 2009
KUDKudor GyöngyvérBudapest251901988 - 1992
NAKNadalán KrisztiánBudapest1102006
LOMLovas MiklósBudapest16101949 - 1951
MZSMizser AttilaBudapest25 T, 15x70 B6250565221161974 -
SETSeán ThompsonBudapest3302012
KZLKovács ZoltánBudapest5401969
NAVNagy VilmosBudapest5301981
ISKIskum JózsefBudapest8301986 - 1994
IPTIpolyi TamásBudapest2201982
KUGKurucz GabriellaBudapest161301998
ILYIpolyi JuditBudapest9601982
KUNKunszt AttilaBudapest1932901979
SBRSzeibert KárolyBudapest10901987 - 1989
IBQBartha LajosBudapest1298113801949 - 2014
HYXHack Frigyes ?Budapest31701950 - 1952
HVYHavassy DóraBudapest1565701987 - 1997
NBANémeth-Buhin ÁkosBudapest345023321981 - 1987
KVGKiszel Vilmos GáborBudapest773501973 - 1975
SBXSzánthó BellatrixBudapest5302000 - 2002
KKYKökény GyulaBudapest5401995
HNRHárs NóraBudapest3302004
LTSLátos TamásBudapest4402006 - 2008
MCRMizser CsongorBudapest201302004 - 2006
MOCMohácsi IstvánBudapest151502004 - 2005
SMZSchmidt ZoltánBudapest421202002 - 2003
MCZMóczik CsabaBudapest1101995
SNOSzentaskó LászlóBudapest34092464192651988 - 2016
SNPSzentei PéterBudapest3301991
SOGSzolcsányi GyörgyBudapest2201970
SOMSomogyi KláraBudapest391601964 - 1973
HDSHadházi SándorBudapest56997221983 -
SPYSpányi PéterBudapest6601986 - 1989
MMTMaródi MátéBudapest8801988
MMIMagyari MiklósBudapest604102009 - 2011
MIKMiklós KatalinBudapest383501996
SLRSzánthó LénárdBudapest2202002
MOIMoisza JánosBudapest9101967
SILSimonics LászlóBudapest9901988
HLTHollósi TiborBudapest381201982 - 1983
MZIMizser CsongorBudapest3302007
MZCMizsér CsabaBudapest181202000 - 2001
MACMaczinkó IstvánBudapest2302001973 - 1977
HLLHoll AndrásBudapest221401980 - 1985
MYMMayer MártonBudapest541502012 - 2015
MRMMartinecz MátyásBudapest4302003
SITSzalai TamásBudapest151001994 - 1996
MPTMolnár M. PéterBudapest792221912003 - 2018
SKISzentes KingaBudapest6601996
SKOSkobrák JuditBudapest452601993 - 1998
MAUMaurer LászlóBudapest17601986
PSPPápics PéterBudapest1634902001 - 2004
KKMKöhler KittiBudapest373102011
KEIKenéz IstvánBudapest1101970
KMQKulin MagdaBudapest6301948
KMTKmetovics TamásBudapest8601990
REZRezsabek NándorBudapest5806002000 - 2009
RKLRóka LászlóBudapest3208801976 - 1986
KNEKovács IstvánnéBudapest15801988
RKMRákosi MiklósBudapest45801948
PPPPapp JánosBudapest21908001971 - 1974
POMPócs MihályBudapest46801970
KAUKapus IldikóBudapest5511994 - 1995
KNLKánnai LászlóBudapest221401988
KNVKunovics Jen?Budapest37801969
KEJKelemen JánosBudapest13901968 - 1981
KLZKuli ZoltánBudapest3947902003 - 2006
KLPKálóczy PéterBudapest693201991
KKRKántor KárolyBudapest8301948
PTAPonori Thewrewk AurélBudapest63101967 - 1968
PTBPataki BélaBudapest5301969
PTRPetrovics PéterBudapest1092501990
KKSKékes-Szabó GyörgyBudapest13901989
KKZKis Klára ZsófiaBudapest14702006 - 2007
KLKKlajnik KrisztiánBudapest793242013 - 2018
KGGKővágó GáborBudapest892301997 - 1998
PRPPresits PéterBudapest262001992 - 1993
RCKRück JózsefBudapest66701972 - 1973
REIReiczigel ZsófiaBudapest149010601999 - 2008
ROZRózsahegyi MártonBudapest371811998 - 2004
KNYKanyó PéterBudapest4401998
KOBKovács GáborBudapest1102003
PAPPap JuditBudapest5401970 - 1971
OZOOrha ZoltánBudapest2887501974 - 1977
KRUKerszturi ÁkosBudapest8619811991 - 2004
JGTJáger TamásBudapest37101949 - 1951
KRZKránicz ZoltánBudapest1112901989 - 1997
JCSJergler CsabaBudapest10801981 - 1982
JBLJabloncay AttilaBudapest58701950 - 1952
JATJakabfi TamásBudapest52112762003 -
OPIOpitz AndreaBudapest2201995
NYZNagy Zoltán AntalBudapest400217841988 - 2008
NVYNovotny DánielBudapest322401988 - 1989
VAUVágújhelyi FerencBudapest973501985
PEBPetrohán BettyBudapest3908101981 - 1984
PIDPiroska DóraBudapest2201982
JLOJuhász LászlóBudapest25T; 10L; 12X50B2810454242010 -
SAASzabó AndreaBudapest13601970
KOFKovács FerencBudapest2101970
POTPolgár TiborBudapest7701989 - 1990
KADKovács AndrásBudapest1101982
SAZSándor ZoltánBudapest1101971
SBASzabó AndrásBudapest2201981
POLPolgár CsillaBudapest6601998
SBBSzabó BarnaBudapest4402003 - 2004
SBDSzabadosi BélaBudapest16601948
KOOKovács GáborBudapest1102003
KORKovács GáborBudapest1101981
PINPintér SándorBudapest1601301958 - 1959
NGYNagy SándorBudapest15752001963 - 1972
FDDFöldesi DóraBudapest1101999
RAFRab FanniBudapest2102020
DKADolp KatalinBudapest733301995 - 2000
BACBarczi GáborBudapest3302020
TTMTóth MariettaBudapest743202005 - 2008
TTTTóth TamásBudapest2202013
BBGBabcsán GáborBudapest2594501975 - 2004
ZSOGuba ZsófiaBudapest11802020
DEIDeicsics LászlóBudapest1744501976 - 1979
BCXBercsi Zsolt ?Budapest45401950 - 1952
SULSzulovszky AndrásBudapest10x50 B, 10 L, 12 L952702018 -
DCODóczi OttóBudapest101001985
DBVDobos VeraBudapest7502003 - 2005
BECBecker NorbertBudapest1101996
UHTÚjlaki TündeBudapest11801976
VAJVarga JánosBudapest975601983 - 1984
CTICsóti IstvánBudapest115712301986 - 1990
TIJTímár JasmineBudapest2102020
BAMBalogh MártaBudapest5501983
DRDDrahos Dezs?Budapest16201960
FBZFábián ZsoltBudapest2101984
FBNFábián AttilaBudapest18901982
TORTordai TamásBudapest15T, 25T155044278714701986 -
FAEFarkas ElemérBudapest10301948
SASSas CsanádBudapest2102020
ESEEszenyi EmeseBudapest3301995
ERSErd?s TamásBudapest9101967
TOTTorma TiborBudapest3333801969 - 1983
EDEEdelényi ElemérBudapest14501948
OLGBiriukova OlgaBudapest10x50 B501902019 -
ECSEcsedi AdriennBudapest181201998
BTLBata LászlóBudapest503801983 - 1986
TTATóth TamásBudapest48412421988 - 1994
BAKBakos BélaBudapest221301982 - 1983
BALBalázs AntalBudapest663201971 - 1988
TTFTóth FerencBudapest2101949
VALVavra LislieBudapest1101970
VADVad IbolyaBudapest5101964
CSRCsarnai NoémiBudapest2201995
DAGDálya GergelyBudapest7702014
BRTBarát ÉvaBudapest212011996 - 1998
BKGBakos GáspárBudapest171671991 - 2002
ZAVZávodi LászlóBudapest1105201976 - 1982
ZGNZágoni BalázsBudapest491501996
BOTBoth El?dBudapest1043201983 - 1985
BORBorsos AndrásBudapest2202001
BOOBorovszky PéterBudapest1883401973 - 1975
ZLYZalay HorkaBudapest3301986
BOMBoros-Oláh MónikaBudapest8702003 - 2004
BOLBoleska GáborBudapest541102002 - 2010
BLCBalaton LászlóBudapest11802006
BOGBorszéki GyörgyBudapest2202010
BNHBánhalmi BalázsBudapest1102001
CEDCseh DomokosBudapest1102013
KESKeszthelyi SzilviaBudapest1102013
TUCProhászka SzaniszlóBudapest8L, 20T, 25T8802015 -
TTITörök TündeBudapest10x50B, 100/900L2113802015 -
BTYButykai IstvánBudapest151001976
BEMBalogh EmeseBudapest5102006
CGACsörnyei GézaBudapest209132017
VIMVimláti LászlóBudapest1381101985 - 1986
PAEPalla EndreBudapest4402013
VOPVoksán PéterBudapest2201981
VPAVoight PetraBudapest251801989 - 1991
VRDVeréb DánielBudapest131002011 - 2012
VROVarga RóbertBudapest9701996
BGGBaglyas GáborBudapest131301995 - 2006
VSZVadász SándorBudapest67212801976 - 1986
CALCsatlós GézaBudapest1101988
BZYBárczy TiborBudapest16701969 - 1970
BGHBalogh ImreBudapest31918101974 - 1977
BZIBerecz TiborBudapest5401993 - 1995
VVRVavrek RolandBudapest8801989
SKBSegesdi KonrádBudapestCelestron 10x42 B1102015
BLJBalázs JózsefBudapest512701985 - 1987
HAOHanyecz OttóBudapest81802009
ALLAlföldi LászlóBudapest9101950 - 1951
PELPéterfi LászlóBudapest5502020
GEAGecse AndrásBudapest1102004
SZRSzárazi MagdaBudapest5201970
STASteiner AndrásBudapest3301981
GAUGauser KárolyBudapest1101959
ALSAlmási CsabaBudapest2201997
SZYSzékely CsabaBudapest2891201958 - 1969
SZZSzánthó ZoltánBudapest48701975 - 1977
TARTarnay KálmánBudapest111001980 - 1981
GELGellért AndrásBudapest66301963 - 1967
FTIFajtai SándorBudapest17801979 - 1985
TCHTeichner SzilárdBudapest1404233521988 - 2013
ALUAranyi LudmillaBudapest2202004
SZNSzánthó LajosBudapest3573246201979 - 2006
GEPGergely PéterBudapest2201948
GLAGál AndreaBudapest3301990
BAFBarkó FerencBudapest3302020
AGIÁgai SzabolcsBudapest1204511984 - 1985
SRKSarkadi ZsuzsaBudapest8501982
SRMSarkadi MihályBudapest2201982
AKAAckermann ÁdámBudapest221701997 - 2001
HABHabina JózsefBudapest1101971
SRTSzeret? DánielBudapest1481701976 - 1979
SRYSárneczky KrisztiánBudapest30074011331992 - 2017
STPSzutor PéterBudapest2928270381987 - 1994
STSSzékffy TamásBudapest5402003
GSZGeszler RudolfBudapest40801972
SYMSzalay MihályBudapest13201963
FZSFarkas ZsoltBudapest4304101975
SZDSzalma SándorBudapest26801971 - 1977
TDBTüd?s BalázsBudapest2215801988 - 1989
FOTFodor TamásBudapest8801994 - 1995
TECTepliczky CsillaBudapest1188512007 - 2016
THKThaly KoppányBudapest9802101957 - 1960
SIZSiegl ZoltánBudapest3302020
FKTFekete PálBudapest12601950 - 1952
KIAKiss László AndrásBudapest2202020
TIATímár AndrásBudapest25 SC44184349211991 - 2019
TOMTomasovszky LászlóBudapest1424701981 - 1982
TGBTóth GáborBudapest141401991
MKKMaksai KatalinBudapest3302020
LEZLeitold ZsófiaBudapest2202020
TEVTóth ÉvaBudapest443601989 -
FDIFüredi ZoltánBudapest12601982
FEIFejes ImreBudapest2551201958 - 1959
TOLTölgyesi AntalBudapest14065101978 - 1984
TODTardos DánielBudapest1102006
FRSFarkas ErnőBudapest, Fót279526601982 - 2015
TEYTepliczky IstvánBudapest, Pannonhalma, Tata23255871421975 -
NOLNagy OlivérBudapest, Rákoshegy150/1200 N5502014
SZASzász MáriaBudapest, Szatymaz733601979 - 1987
GAVGavlik IstvánBudapest?4401998
LYRLukácsy DorottyaBudapest?4401994
KRRKrajcz RóbertBudapest?1101995
SONSonka, Adrian BrunoBukarest (RO)1027154141999 - 2007
KTNKatona LászlóCegléd692101973 - 1974
MSZMaros SzabolcsCegléd20089101999 - 2019
RICRicza RóbertCegléd821234401996 - 2008
TTHTóth SándorCegléd,Hajdunánás, Debrecen4083201972 - 1974
VIRVirág PálCeglédbercel2883601975 - 1978
EIGEigner BalázsCsabdi80L, 305T, 15x70B471802020
JKBJakab ZsoltCsallóközaranyos (SK)191901988
BRSBarabás SzendeCsíkszentmárton (RO)4402005
DDRDudás RóbertCsolnok120/600L,20x80B,200/1000T3216102015 - 2017
SFRSáfár JózsefCsongrád7301979
LEOLendvai JózsefCsurgó7301975 - 1976
KECKecskés JuliannaDabas1102010
MLOMönich LászlóDabas3102007
HZSdr.Horváth ZsoltDaruszentmiklós60/330, 130/650, 200/1000113112017
WSTWieszt KrisztiánDág227714401987 - 2000
JZSJózsa SándorDebrecen63114601994 - 2005
ZAGZajácz GyörgyDebrecen508616101973 - 2013
MAGMagyarics ZoltánDebrecen1874601996 - 2000
FEGFegyverneki FerencDebrecen1513001973 - 1974
SAESzabó EditDebrecen6301982
SBESzoboszlai EndreDebrecen21501973 - 1974
SMDSomodi MiklósDebrecen4903901977 - 1982
CAGCsapó GyörgyDebrecen531701974
HMTHámori TamásDebrecen17701987 - 1988
FNYFenyvesi AndrásDebrecen11936701974 - 1980
ASDAszódi ZoltánDebrecen442101987 - 1988
EGAEgri AttilaDebrecen1183001974 - 1976
HOIHorváth IstvánDebrecen4276201978 - 2013
CSVCseh ViktorDebrecensz, 8×40 B, 10×42 B, 130/650 T272302012
DACDankó CsabaDebrecen1011801986 - 1991
GOMGombos MátyásDebrecen591601981 - 1982
ALFAlföldi AttilaDebrecen10701984 - 1986
KATKatonka TiborDebrecen8253902000 - 2003
AZOAsztalos TiborDomaszék2934725844702003 - 2015
BEIBalázs ErikaDorog3301990
VKJVojczek JuditDorog3101977
KLTKelemen TamásDorog15701974
SMISchmidt JózsefDorog3123301973
HGLHégli SándorDorog9601974 - 1975
VOJVojtek AntalDorog831501973 - 1975
UDVUdvardi AttilaDorog231101976
JHTJuhász TiborDorog, Kalocsa, Zalaegerszeg7295601972 - 1980
SZGSzegedi BélaDorog, Rathenow-Ost (D)210822301974 - 1983
SLDSzoldán ZsoltDunaharaszti5501982
KOZKolarovszki-Sipiczki ZoltánDunakeszi391202009 - 2015
TTKTóth D. KrisztiánDunakeszi3797172101988 - 2016
SGYSoponyai GyörgyDunakeszi21672291032008 - 2012
KSAKiss ÁronDunakeszi?7944402000 - 2002
VIDVida LajosDunaszerdahely (SK)151501988
HMRHamar GáborDunaszerdahely (SK)9901987
TFETörök FerencDunaszerdahely (SK)121201987
CSMCsiba MártonDunaújváros1026101975 - 2012
FISFarkas IstvánDunaújváros1381801975 - 1977
BSGBakos GáborDunaújváros1251701974 - 1975
WAHWalter HelénaDunavecse1145902004 - 2008
HEBHebenstreit, GünterEbenfurth (A)7401982
WIPWilland PéterEcsegfalva2146801997 - 1998
TIMTóth ImreEger5281101973 - 1978
BEBBécsy BenceÉrd522602010 - 2014
MDAMádai AttilaÉrd160/1308 APO32639361979 - 2019
DDSDudás JózsefEsztergom11301977
DDGDudás GyörgyEsztergom2101951
TXLTrexler LászlóEsztergom2101974
ETTEtter KálmánEsztergom2201951
SAOSzalma ZsoltEsztergom2638701988 -
FEZFarkas ErzsébetEsztergom4401997
SZOSzántó IstvánEsztergom5101975 - 1976
GARGaramvölgyi FerencEsztergom8501973 - 1974
MCMMécs MiklósEsztergom16101969
KFEKatyi FerencEsztergom82901973 - 1975
VRSVörös JózsefEsztergom151001974 - 1975
FFCFarkas FerencEsztergom2201990
DNADán AndrásEtyek1111998
DRUDrucskó IstvánFels?zsolca1073101992 - 2002
FKJFekete JánosFels?zsolca13557356241987 - 2004
VABVarga BálintFels?zsolca481301991 - 1993
HDIHidi ZsoltFels?zsolca291301991
JAKJankovics GáborFels?zsolca553001992
TTZTóth ZoltánFert?szentmiklós4651681271998 - 2012
SICSip?cz BrigittaFert?szentmiklós7938511999 -
SCOSchramm OttóFokt?1945101984 - 1992
CRICseri GáborFót1484601996 - 2003
PPVPapp VeronikaFót131302004
KEPKeöves PéterFüle1102013
MOAMorvai AnikóFülöpszállás191502005 - 2007
MRVMorvai JózsefFülöpszállás241702003 - 2006
BTBBorsányi TiborGalánta (SK)6602003
TZST?zsér AttilaGödöll?331902009 - 2010
BOIBoros IstvánGödöll?2101990
DLADorogi LászlóGödöll?10x50B,150/1500SC623802003 - 2014
STHSmith, AlanGosport (GB)543311974 - 1975
KRAKratochwill, RudolfGraz (A)1274001976 - 1980
POXPoxon, MichelGreat Yarmouth (GB)57019401974 - 1977
MAAMarosi AttilaGy?r2264401973 - 1977
KUKKuklis JózsefGy?rszentiván4201978
KVIKovács IstvánGyál250/1200T, 11x60B, 7x50B1448782713911981 -
KBEKovács BenedekGyál101002003 - 2004
KJUKovács JuditGyál351802003 - 2005
LILLiziczai LászlóGyomaendr?d32743901999 - 2011
VIBVilágos BlankaGyömr?221302013 - 2017
KIDKeszthelyi DánielGyöngyös24309401991 - 1998
KELKelemen ZsoltGyöngyös2201980
ZENZenkl GáborGyöngyös511801980 - 1982
LAKLakatos IrénGyöngyös5501980
KBTKeszhelyi BernadettGyöngyös25901991 - 1994
JHLJuhász LászlóGyöngyös441301980 - 1981
KZNKauker ZoltánGyulafirátót3012901974
BAGBalogh Zoltán, ifj.Hajduböszörmény120417501999 - 2004
HDHHadházi CsabaHajduhadház200/1000 Newton623556816651989 -
SLASzoboszlai ZoltánHajdunánás1143801973 - 1989
HAAHajdu AttilaHajdunánás1882801973 - 1997
JMMJámbor MátyásHajdunánás1612401974 - 1977
ALMAlmási MiklósHajdunánás1101975
CZBCzeglédi BalázsHajdúszoboszló40502003
GNGGönczi GáborHandunánás862501973 - 1975
TMKTamaskó FerencHarka10x56 Binokulár1333502015 - 2017
KASKaszt ÁkosHarta853602002 - 2006
VENVén IstvánHarta1102003
HOLHollósi BotondHarta3302000 - 2002
BBSBarabás JánosHatvan501501975 - 1976
MHJMesterházi JánosHegyhátsál3701401974 - 1975
TULTuboly LászlóHegyhátsál24901974 - 1976
TUVTuboly VinceHegyhátsál43943975271974 - 2019
HRVHorváth TiborHegyhátsál269111998 - 2000
GYJGy?ri JánosHéhalom7701988
VICVicián ZoltánHéhalom19491631091988 - 1995
NGBNagy GáborHej?papi12475801991 - 1999
KKLKéri KálmánHelvécia1101988
BILBillington, RoyHeywood (GB)3793401975 - 1979
KCLKocsis LászlóHídvégardó4401988
DLLDobó LászlóHorgos (YU)1101996
SZPSzép Jen?Hódmez?vásárhely4401976
MUDMucsi Dezs?Hódmez?vásárhely1955201978 - 1981
HOGHorváth GézaHódmez?vásárhely112511001978 - 1996
KBRKovács GáborHódmez?vásárhely1102000
SZISzilágyi SándorHódmez?vásárhely56701975 - 1976
HVIHidvégi IstvánHódmez?vásárhely3323101976 - 2004
KUJKujal, JosefHradec Kralove (SK)9201992 - 1993
MENMenali, Haldun I.Istanbul (TR)263624501984 - 2006
SEPSzeles PéterJaník (SK)1225402008 - 2014
SZTSzilágyi TiborJánoshalma14901976 - 1988
VIGVigh BenjáminJászberény254/1200 Dobson7246132011 - 2014
KCSKalup CsillaJászberény592712011 - 2014
BTHBathó AttilaJászberény6622013 - 2014
FLIFülöp IstvánJászberény1102013
SBKSzabó KittyJászberény301832011 - 2014
BTABaráth TamásJászberény4412013 - 2014
NJUNagy JuditJászberény6602011 - 2012
TADTábi DávidJászberény3302014
ZVGZvara GáborJászberény6499112011 - 2015
SBSSzabó OrsolyaJászberény1102013
HUZHuzina SalomeJászberény13802011
SRVSzarka ViktóriaJászberény151322016 - 2017
ACSÁcs FlóraJászberény1102013
BCJBacsa JánosJászberényOrion 200/120079214912011 - 2016
KNKKörei-Nagy KristófJászberény8702011 - 2013
GRSGrósz AlexandraJászdózsa342012016 - 2018
ZNPZana PéterJászladány342001982 - 1983
BITBíró TiborJászladány1071501980 - 1984
NEUNeubauer, RichardJennersdorf (A)135901982
KRPKérd? PéterJósvaf?4301968
SZVSzilvay PéterJósvaf?711401968 - 1969
VIAVígh ImolaJuta171401991
NSZNoszek TamásK?szeg5101999
ILEIllés ElekK?vágósz?ll?s604327501984 -
HENHenshaw, ColinKadoma (ZB)1019111501973 - 2001
DOMDömény GáborKajdacs, Szekszárd421128121979 - 2011
BGKBagó KatalinKalocsa5501987
UJVÚjvárosi AntalKalocsa, Hajdunánás, Nyíregyháza2166901973 - 1987
BOZBozsóky JánosKaposvár161431999 - 2005
THMTóth MiklósKaposvár1043701974 - 1977
TAKTakács MarcellKaposvár1102008
VVIVárvizi ImreKaposvár6601976 - 1977
KRGKutrovácz GáborKaposvár141401993
DHNDankházi NándorKaposvár18701976 - 1977
HMOHevesi MónikaKaposvár15901993 - 1995
HEVHevesi ZoltánKaposvár242317731972 - 2003
KHMK?halmi ErikaKaposvár2982601973 - 1978
GRBGarbera IstvánKaposvár5501977
PJUPéterfalvi JuditKaposvár421601992 - 1993
KTSKosztics AndrásKaposvár251401976 - 1977
SZMSzentmártoni BélaKaposvár206117501973 - 1979
PRRPrait RékaKaposvár5501995
HJRHevesi Zoltán, ifj.Kaposvár763301991 - 1995
HROHevesi RóbertKaposvár4401995
BINBalatinecz IstvánKaposvár, Lábod1353701975 - 1979
KGYKótai GyulaKaposvár, Lábod2144201974 - 1978
CSHCsépl? MihályKarcag9901976 - 1982
PVSPopovics SándorKarcag141301976 - 1979
HARHarsányi JánosKarcag702001974 - 1976
TCSTör?csik CsabaKarcag332901977 - 1979
TERTersztyányszky KálmánKarcag4401977
STLSánta LászlóKarcag472801976 - 1978
SCSSzitó CsabaKarcag191401976 - 1977
NEMNémeth CsabaKarcag1184901976 - 1978
KAIKarászi IstvánKarcag, Gyöngyös, Eger111816301976 - 1982
MCSMolnár CsabaKarcag, Nyíregyháza246726101976 - 1978
VAFVáradi FerencKazincbarcika26701977 - 1978
MARMarozsák PéterKazincbarcika, Miskolc13401975 - 1982
BRIBriski IstvánKápolnásnyék13301974 - 1976
PPDPapp Sándor, ifj.Kecskemét522922001 - 2008
ADMÁdám LászlóKecskemét2964201979 - 1985
PZSPorhanda ZsoltKecskemét71021501994 - 1996
SLLSz?ll?si AttilaKecskemét119219371989 - 1992
SZCSz?cs LászlóKecskemét412401989 - 1990
SCASchmidt AttilaKecskemét4072333921998 - 2009
SACSápi CsabaKecskemét3419382501989 - 2012
PPNPapp ÁgnesKecskemét7602000
PPSPapp SándorKecskemét11087539061751982 -
TOZTóth ZoltánKecskemét231001975 - 1980
BERBerente BélaKecskemét29473391982 - 2018
SLVSzarka LeventeKecskemét4708240451989 - 1992
OSTOstermann, AlexanderKematen (A)72311401977 - 1980
KOLKolláth ZoltánKenderes1821501979 - 1981
KPTKiss PéterKerepes10T, 40.5T4202016 -
TALTálos HenrikKeszthely2101993
TNITenger IstvánKisbér1101990
DTRDömötör RóbertKisbér251201990 - 1992
MUSMustos SzilviaKiskunhalas4401997
PZTPosztpisl GyöngyiKiskunhalas2299801996 - 2001
UNOUntener OlivérKiskunhalas3301997
UNKUntener KornélKiskunhalas4401997
RPMRépás MártonKiskunlacháza5402004 - 2005
RCPRácz Pál, ifj.Kiskunmajsa146901980
BATBartus FerencKisnémedi461101982 - 1983
BTIBarta István GáborKisújszállás1375601985 - 1992
SNTSánta GáborKisújszállás5029321101996 - 2013
TTJTóth JánosKisújszállás343302007
KOTKovács TiborKisújszállás189815201998 - 1999
RCJRácz JánosKisújszállás6601999
SPTSzalai PéterKisunyom10×50 binokulár663102011 -
SNASzenkovics AnnamáriaKolozsvár (RO)1102005
KARKarácsony MargitKolozsvár (RO)18701975 - 1976
SNFSzenkovics FerencKolozsvár (RO)1102005
MGYMiklós GyulaKolozsvár (RO)462301974 - 1976
KOAKöblös ÁrpádKolozsvár (RO)13801974 - 1975
PSKPuskás FerencKomádi47297501996 - 2002
NTHNeuwirth CsabaKomárom161501986 - 1988
GENGyenizse PéterKomló2938701990 - 2006
GLGGlász GáborKörnye1101990
PJIPálos JuditKörnye2201990
FSAFazekas SándorKókaSW 80/900, 12x56 B892802016 - 2017
PSZPintér SzabinaKunszentmiklós121101996 - 1998
RECRecsek RenátaKutas561901989 - 1995
GDMGalea De Giovanni, MartinLa Valetta (M)1102006
WETVeress TamásLég (SK)421002002 - 2003
VEPVeress PéterLég (SK)2202003
KVDKovács AdriánLég (SK)75564502003 -
KIZKiss ZsoltLeg (SK)5501998
NMGNémeth GergelyLeg (SK)111101988
NAGNagy ÉvaLeg (SK)6601998
GAJGaál JózsefLeg (SK)5501998
BODBodó AnitaLeg (SK)2201998
HEPHeszler PéterLeninváros472001976 - 1977
BZFBiró ZsófiaLillafüred5502010
BRKBerkó Ern?Ludányhalászi30991998 - 2002
PUPPusol, PacoMadrid (E)15251992
RIPRipero,JoséMadrid (E)48571320107851984 - 2002
GAFGarcia, FrancescoMadrid (E)29131993
VELVelasco, PedroMadrid (E)771001984 - 1986
LOTLozano, TeresaMadrid (E)1101992
RODRodriguez, DiegoMadrid (E)31421989 - 1993
GAPGarcia, PacoMadrid (E)24301992 - 1993
MIDMiddlewist, IanMarple (GB)2017201976
HIJHolubiczky JánosMaslovce (SK)3302006
MAMMayer Miklósmayermiki@gmail.com10902015
SMASiklós MariannMáriahalom3301991
KRDKardos MihályMáriahalom4401990
SGIDöményné Ságodi IbolyaMélykút, Kalocsa174313201980 - 1989
BKJBakos JánosMende300/1500 Dobson, 10x50B, 20x60B42647370167972007 -
GUTGutai AndrásMende10901980 - 1981
KLAKelemen AttilaMende322201986 - 1989
LTTLitter JánosMende5501987
GYLGyarmati LászlóMez?berény581721983 - 2007
TJSTóth JánosMez?berény, Debrecen4708401982 - 2008
ZSLZseli JózsefMez?falva4221989 - 1996
ZSMZseli MártaMez?falva1101996
DOBDobai ÁgnesMez?falva, Budapest131201980
KEZKereszty ZsoltMiskolc1753688502000 - 2007
SEDSzegedi LászlóMiskolc12×80B492111301995 - 2019
KLLKelley IstvánMiskolc1865901999 - 2002
TOATorma AnitaMiskolc1102013
DULDulichár GáborMiskolc241401997 - 1998
MNYMajtényi ZsoltMiskolc7501981
SMBSomosvári BélaMiskolc271801995 - 2004
PPRPapp SándorMiskolc501201978
BETBeretka ImreMonor2101998
SAGSzabó GáborMonor622801997 - 1999
MAIMatiz IvánMonor1101997
HERHerceg ZsoltMosonmagyaróvár3586601985 - 1997
ISTIstván RóbertMucsi1102011
BLIBalogh IstvánNabrad7951235171994 - 2009
HMAHamvai AntalNagyhalász2536671994 - 1995
KPCK?rös Pál CsabaNagyk?rös935312010
KSTKókai István, ifj.Nagykanizsa3101992
KKIKókai IstvánNagykanizsa2201993
PIRPiriti JánosNagykanizsa200/1000 T, 120/600 L, 7x50 B1230857031977 - 2019
KVSKovács SzilviaNagykáta2202013
VACVáczi SzandraNagykáta5522013 - 2014
NGENagy GergelyNagykörös272701995
ZGIZagyi FerencNagykörös1725601990 - 1993
SBGSzabó GáborNagykörös682601992
CZOCzoch AndrásNagymaros161001999
BZGBödök ZsigmondNagymegyer (SK)993621974 - 1987
KONKonyár ZoltánNagyszalonta (RO)6501980
BIRBíró LeventeNagyszalonta (RO)3101984
KKAKósa-Kiss AttilaNagyszalonta (RO)156/1500 Newton, 80/480 Guam Sheng refraktor, 63/840 Zeiss refraktor, 7x50 B, 8x30 B, 6x30 B, sz84185659441975 - 2018
CKMCsukás MátyásNagyszalonta (RO)200/1200 T, 20x80 B, 20x60 B, 10x50 B, 8x30 B245777302131984 -
LVRLovró FerencNádasdladány161632017
MURMurai AntalNádasladány2336501981 - 1986
RLRRümmler, FrankNessa (D)8083901976 - 1979
BHDBoehme, DietmarNessa, Frankenhausen (D)332517901973 - 1979
RCHRauschka, HelmutNeunkirchen (A)1152601980 - 1985
AMBAmbrus ÁdámNyíregyháza5741002003 - 2008
MATMatécsa AttilaNyíregyháza811001976 - 1977
KDLKádasi LauraNyíregyháza, Kecskemét11301974 - 1975
KSSKiss LászlóOrosháza8701997 - 1998
SIMSzigeti MiklósOrosháza9401970 - 1993
ARKÁrkosi ZoltánOroszlány9501986
MRGMári GáborOroszlány10601986
CASCsányi CsabaPadragkút1633001983 - 1985
VAZVarga ZoltánPalotáshalom1183301980 - 1985
EKZE. Kovács ZoltánPannonhalma23101970 - 1971
CINDr. Cziniel SzabolcsPannonhalma, Zirc2x42B, 80/400L, 203/2032SC, 406/1800T1428143701991 -
KOGKovács GézaPápa331501967 - 1972
HFAHoffmann AndreaPécs3301995
BENBencze ZsoltPécs1101991
MNTMaronics TiborPécs573301991 - 1992
MISMihály SándorPécs3301978
MEZMez?si CsabaPécs4893193591970 - 2009
HFFHoffmann JánosPécs3301981
HIAHigi Anett RékaPécs12801990
PRJPintér JánosPécs1101973
HAGHalmi GáborPécs34829901984 - 2013
MAKMakay ÁgnesPécs251402006 - 2007
VIIVincze IvánPécs7x35 B, 24x40 M, 7x50 B, 10x50 B, 50/540 L, 20x80 B, 170/1140 T272323921989 - 2019
PEJPetik JánosPécs16601981
CMECsiszárné Molnár ÉvaPécs381201986 - 1988
NMLNagy-Mélykúti LucaPécs6601992
NMKNagy Mélykúti KárolyPécs2201983
GAAGamási MártaPécs9801992
NMBNagy Mélykúti BencePécs181501988 - 1992
NMANagy Mélykúti ÁkosPécs3201286401981 - 2015
TMITárnai MihályPécs322401991 - 1993
LMIL?rincz MiklósPécs1263701985 - 2005
LMKLáng Miklós, Dr.Pécs8701992 - 1993
SZBSzőke BalázsPécs142620391977 - 1987
SUZSz?cs ZsuzsaPécs171101978
PTKPatak ÁkosPécs4647701984 - 1994
SZKSzitkay GáborPécs, Budapest309158111977 - 1996
GMBGombos GáborPécs, Budapest8401978
KSZKeszthelyi SándorPécs, Budapest, Gyöngyöstarján, Bucsu1238023521969 -
CTBCsiszár TiborPécs, Mágocs2239601975 - 1989
PAJPáj TiborPécs, Szeged17901978 - 1980
BBZBebesi ZsófiaPécs, Szeged9901998
ZALZalezsák TamásPécs, Székesfehérvár58926221511980 - 2003
NLZNémeth LászlóPétfürdő10x50,130/650N, BRT4781441502010 - 2014
VOWVollmann, WolfgangPfaffstatten (A)2160263361976 - 1979
BGBBagó BalázsPiliscsaba355/1600 Dobson25967612138691983 -
KSFKovács Sándor FerencPilisvörösvár2770373231999 - 2004
SAJSárközi JózsefPilisvörösvár33902020
KRTKrticka, JiriPolice nad Metuji (CZ)28216411992 - 1996
BNTBánáti JózsefPomáz231501975 - 1976
VZPVizi PéterPomáz21982373061975 - 2015
HOWHowarth, IanPortsmouth (GB)8131721241974
MNJManek, JanPrága (CZ)1101991
PKKPekker SándorRavaszd26101970
PSAPósa OttóRimaszombat (SK)3548201984 - 1990
VANVanek, RichardRimaszombat (SK)7701985
LNELang, ErikRimaszombat (SK)7501985
SBJSzabó JózsefRimaszombat (SK)7701988
JRGJaroslav, GerbosRimaszombat (SK)252501993
CMGCsomós GáborRimaszombat (SK)463601985 - 1989
CILCillik, VratislavRimaszombat (SK)7701993
PRDPurdeková, DanaRimaszombat (SK)1101989
GRAGrajcar, ZdenkoRimaszombat (SK)7101992
BRYBerky, IgorRimaszombat (SK)141401985 - 1988
RPYRapavy, PavelRimaszombat (SK)2419601984 - 1993
SMRSzepessy MiroslavRimaszombat (SK)6601988
RPDRapavá, DanielaRimaszombat (SK)6501985
BEGBegeni, PetrRimaszombat (SK)1101992
NOSNosal, IvanRimaszombat (SK)3301985
SLYSzéplaky MáriaRimaszombat (SK)1101989
NEWNewman, MariánRimaszombat (SK)2201985
HANHanacek, VladimirRimaszombat (SK)15701985
FARFarinuc, DavidRimaszombat (SK)5101992
ZBKZabka, JanRimaszombat (SK)5401985
FDYFeledy, StefanRimaszombat (SK)171501985 - 1988
SKYSkypala, IgorRimaszombat (SK)1569231985 - 2000
DAIDalmeri ItaloSan Cristoforo (I)115401985 - 1990
CSGCsörgei TiborSárrét (SK)369315381997 - 2016
KMEKukó MelindaSátoraljaújhely, Szeged1101995
NAINagy IstvánSepsiszentgyörgy (RO)361312005 - 2007
SPESzékely PéterSiding Springs (AU)201115922003 - 2007
MBRMandek BrigittaSimonyifalva (RO)4102006
FJAFejes AttilaSimonyifalva (RO)4763902003 - 2008
BJABója NóraSolymár342601994 - 2000
CENCsenkey LászlóSomorja (SK)121201988
RGIRagáts ImreSopron4101977
PCZPócza TiborSopron1101977
STMSzalai TamásSopron452702004 - 2011
SIOSimon DóraSopron302601996 - 1997
UHAUhrin AndrásStavanger (N)12 L, 8 L, 15x70 B, 10x50 B, 6.5x32 B23146901991 -
NSLNejeschelba, ThomasSternberk (CZ)1295801991
BULBullivant, JeremyStockport (GB)5576401976
SCHSchweitzer, EmileStrasbourg (F)382366659131980 - 2003
SMMSchmid, MichelStrasshof (A)2101978
FODFodor AntalSülysáp10x50 B, 8 L, 15 L, 14" SC, 32207105221979 -
FOBFodor BalázsSülysáp4781191062004 - 2018
CSLCsaba LászlóSülysáp14701979 - 1981
NILNagy IllésSülysáp6501988 - 1989
ANTAntalicz PéterSülysáp261501988 - 1989
LACLaczkó AttilaSülysáp925301983 - 2012
DINDinnyés IstvánSülysáp4401989
BARBartos PálSülysáp129510801980 - 1983
CSDCseri DénesSülysáp4401989
JOOJoó IstvánSülysáp181001988 - 1989
MOOMokos FerencSülysáp, Budapest151301981 - 1982
KYJKároly LajosSz?ce181701989 - 1991
SRISári GyulaSz?ny17479401983 - 1992
PSTPosztobányi KálmánSzabadbattyán271201989
MDKMüller DánielSzabadszállás602402009 - 2010
BLLBalogh LászlóSzalonta (RO)107901975 - 1976
DAZDanóczy Zsolt DánielSzarvas231501994 - 1995
KLRKlimaj RenátaSzarvas543802007 - 2009
DANDankó JánosSzarvas19468201972 - 1983
SOKSonkoly ZoltánSzarvas200/1000 Newton216100142014 - 2017
BLPBrlás PálSzarvas1494109501972 - 2014
LUALukács AttilaSzarvas?1102002
OSVOsváth PéterSzár1212601995 - 1998
GSSGombos SzilárdSzászfenes (RO)80/400L,150/750T, 254/1200T805202020
MEGMeggyes KatalinSzázhalombatta1102010
BAZBacsó ZéténySzázhalombatta1102020
BRZBaracki ZoltánSzécsény201102009 - 2010
NEZNémeth ZoltánSzedres4401994
CIACsányi JanekSzeged2358001994 - 1999
TTPTóth PéterSzeged2201998
MLTMiltner TímeaSzeged1102002
BAOBakonyi TamásSzeged1101995
KGBKaszás GáborSzeged131001995
KOSKoszó JózsefSzeged2778501996 - 2000
MZRMészáros AndrásSzeged1102000
DERDerekas AlízSzeged251302002 - 2008
JUHJuhász AndrásSzeged20303041721998 - 2013
SAUSzabó GyulaSzeged37213751994 - 2002
SAPSzakál PéterSzeged683301995 - 1996
FRBF?rész GáborSzeged12101993
HEIHeiner ZsuzsaSzeged101002002
NECNémeth CsillaSzeged1102013
HEGHeged?s GáborSzeged3301998
BONBonyák JánosSzeged2202000 - 2002
KSGKiss GáborSzeged2201998
SKTSziládi KatalinSzeged1102000
GBRGere BernadettSzeged10701999 - 2000
SSLSzabó LászlóSzeged1101996
BLGBalogh GáborSzeged1102000
WINWindecker SzabolcsSzeged1101996
KSLKiss LászlóSzeged214225236891890 - 2015
NAZNagy ZoltánSzeged111101982 - 1984
HETHegedüs TiborSzeged, Baja1802801980 - 1982
BEZBenesóczky ZoltánSzeged, Karcag4401978
SEBSeb?k LászlóSzeged?1101998
SZLSzabó LászlóSzékesfehérvár412501973 - 1981
FGBF?rész GáborSzékesfehérvár1111997
KSHKiss HajnalkaSzékesfehérvár824001994 - 2000
TACTari CsillaSzékesfehérvár3201999
VARVárnai FerencSzékesfehérvár1351401974 - 1998
BEDBedics GyulaSzékesfehérvár1101975
KOKKovács KrisztinaSzékesfehérvár7701997
TRUTrupka ZoltánSzékesfehérvár2101993
SOZSoós ZoltánSzékesfehérvár221510601977 - 1998
DSZDobra SzabolcsSzékesfehérvár502501997 - 1998
JANJankovics ZoltánSzékesfehérvár50134555081974 - 2019
MOHMohácsi GyulaSzékesfehérvár4589211973 - 1982
CSECseresznye FerencSzékesfehérvár16901975 - 1977
HKYHajnáczky SándorSzékesfehérvár492211973 - 1986
TAATari AnnaSzékesfehérvár161311996 - 1999
BAJBajor PéterSzékesfehérvár322301998
ROSRostás SándorSzékkutas, Budapest1032201973 - 1975
TOJTóth JánosSzekszárd191401994 - 1995
MJPMojzes PéterSzekszárd1102001
VMMVámosi MártonSzekszárd121001994 - 1995
BZABerecz TamásSzekszárd3301993
CRNCsernik AntalSzekszárd321801994 - 1995
RUIRuzsinka IstvánSzekszárd6401993 - 1995
STJStickel JánosSzentendre2284662242008 - 2012
NADNagy AdriennSzentmártonkáta14101012014
ZSZZsíros ZoltánSzigethalom7x50, 15x80B2114102018 -
GALGál PéterSzolnok2641401967 - 1976
DBMDobos MihálySzolnok1101971
KANKancsura ÁrpádSzolnok2101971
ZSYZsolnay LászlóSzolnok5301976
MASMárta SándorSzolnok1101971
TENTenkei OlgaSzolnok, Szeged8801995
SERSeres ZsoltSzolnok, Zagyvarékas3556901988 - 1992
SLISeli BálintSzombathely10x50 B, 90/910 L1502902017 -
MRLMér? LászlóSzombathely4503801972 - 1974
NIMNémeth ImreSzombathely4201975
SZUSzauer ÁgostonSzombathely, Pápa511110101977 -
BJFBarankai JózsefSzomolya141101991
KOYKónya AndrásSzomolya1014401990 - 1991
HLIHorváth László IstvánTamási8301999
GGZGörgei ZoltánTamási, Budapest, Baja300/1500 Dobson, 90/1000 refraktor, 80/400 refraktor, 15x70B, 7x50B2651197202005 -
HRDHardi FerencTapolca471301948 - 1998
MNEMercsák József LászlónéTarcal11801974 - 1975
MERMercsák József LászlóTarcal11801974 - 1975
MITMitnyik JánosTarján491901978 - 1979
MONMartin MónikaTarján1101990
KCNKucinskas, ArunasTarybu (ES)3552701985 - 1991
SELSzabó ElemérTata, Budapest211401977 - 1978
KOVKovaliczky IstvánTatabánya721401976 - 1986
GZIGregor ZitaTatabánya262001988 - 1989
PJTPöltl János TamásTatabánya932101978 - 1979
MSJMosonyi JuditTatabánya2201990
FKBFekete BalázsTatabánya10501986
DELDeli JuditTatabánya7701989
DRODunai Rezs? ÖdönTatabánya8801988 - 1990
BIEBirkner ErvinTatabánya, Budapest221301976 - 1978
MALMajzik LionelTápióbicske892612005 -
PAUPaulovics IstvánTápióság4402008
ANNKovács AnnaTápiószecső ()131202018
KISKiss SzabolcsTápiószecső201742006 - 2015
HGYHosták GyulaTápiószele80/900 & 70/500 Skywatcher refractor, 10X50 Binocular241902013 - 2015
PDLPlesa DánielTápiószentmárton942902007 - 2008
GRZGere ZsuzsaTát2201989
HAIHarsányi IstvánTát-újtelep, Karcag321801976 - 1977
PJNPalanki JánosTengelic3301990
POVPolozun ValériaTIszaújváros5502004 - 2005
SESSzabó EszterTiszaújváros5502004 - 2005
BAABaracskai LajosTokodaltáró651301974 - 1976
FKIFekete Kertész IstvánTokodaltáró2201974
MOZMolnár ZoltánTorda (RO)39718871988 - 2013
KTIKárpáti ÁdámTörökbálint281821501995 - 2018
STZSajtz AndrásÚjfalu (RO)4970439801984 - 2016
EVALaczkó ÉvaÚjkérB, 130/650N2202013 - 2014
SIASimon AndrásÚjszász1101976
FLDFöldi TiborÚjszász1101976
CSKCsák BalázsÚri1041191181996 - 2011
HRJHornyák JánosÚri4402008
MDMMód MelindaÜröm8802003 - 2005
GUZGuzsány JánosVasad2201982
GLIGál IstvánVasad3301982
PLPPoloma PálVasarut (SK)8801988
VSKVaskúti GyörgyVaskút402201984 - 1999
ROFRózsa FerencVác423611993 - 1998
POJPozsonyi JózsefVác111101986
FEJFejes ÁrpádVámosfalu (SK)151501988
JUPJuharos PéterVárpalota1245611993 - 1997
REMRédli MátéVárpalota4402013
MTVMátis ViktóriaVecsés211302000
RFFRuff MihályVecsés8801984
MTSMátis AndrásVecsés681501984 - 2013
FRZForgács ZoltánVecsés, Budapest141001984
GLSGulyás KrisztiánVeresegyház54802013 - 2017
SNSSzentaskó TamásVeresegyháza7552004 - 2016
KOIKovács AttilaVerőce133717801982 - 2015
SKPSzékvölgyi PéterVeszprém6301997
FFEFöldesi FerencVeszprém6724540551984 - 2007
KAPKarvalics PéterVeszprém6501984
VZSVarga ZsuzsaVeszprém151401992
PACPap CsabaVeszprém805891990 - 1993
FOAFodor AttilaVeszprém1505611994 - 1997
HRPHorváth PéterVeszprém221501994 - 1995
SCLSchmeider RolandVeszprém2201985
OSIOsvald LászlóVeszprém1107278271985 - 2007
HOFHorváth FerencVeszprém3987101977 - 1998
ENDEnder JánosVeszprém76601978 - 1980
PGYPéter GyörgyVeszprém161101994 - 1995
VLLVörösházi Vill?Veszprém892701993 - 2006
CPNCzuppon NándorVeszprém8701984 - 1985
SGRSüle GáborVeszprém362701983 - 1990
KSPKun-Szabó PéterVeszprém6501983
MSEM. Holdinger EmeseVeszprém9911994
EDKÉdes KrisztiánVeszprém1445801991 - 1996
HHTHorváth TiborVeszprém2201977
TISTiszinger IstvánVeszprém, Gy?r2865601985 - 1991
PZZPezzarossa, CarloViareggio (I)5345211974
GUBGubicza LászlóVilonya2202016
KYSKysely, JanVlasim (SK)30401992 - 1993
BMMBammer, FerdinandWien (A)3301997
FLGFleischer, GeraldWien (A)1101978
REPReinhard, PeterWien (A)307520001978 - 2007
SPISimonkay PiroskaZalaegerszeg2201994
HJGHajgató ZoltánZalaegerszeg241501983
GYAGy?rffy ÁkosZalaegerszeg101002005
CSZCsizmadia SzilárdZalaegerszeg161501994 - 2005
FSOFels? GézaZalaegerszeg2101970
JURJuracskó AndrásZalaegerszeg854301983 - 1987
TBSTábori SándorZalaegerszeg, Zalaszentgrót1523001984 - 1985
BCZBoncz LászlóZalalöv?1101989
DIVDivéki ZsoltZenta (YU)9102001 - 2002
PALPalinkó OszkárZrenjanin (YU)8801998

Összesen: 968 észlelő.
Hibabejelentés és fejlesztési ötletek: vcssz@mcse.hu
Az adatok korlátozás nélkül felhasználhatók - azonban publikáláskor kérjük a forrás megjelölését, továbbá értesítést erről  a szakcsoportunk címén.
Az esetleges technikai észrevételekkel, problémákkal szintén a szakcsoportunkat keressétek.

Copyrights © MCSE-VCSSZ, 2003 - 2020