Változócsillag adatbank
Magyar Csillagászati Egyesület Változócsillag-észlelő Szakcsoport

Magyar Csillagászati Egyesület Változócsillag Szakcsoport

 
Észlelőkód: Jelszó: Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Főoldal | Észlelések | Csillagképek szerint | Észlelők listája | Statisztikák | Észlelések beküldése


ÉszlelokódNévLakóhelyTávcsövek Összes észlelésÉszlelt csillagok számaInner sanctumAktív évek
RIPRipero,JoséMadrid (E)48571320107851984 - 2002
PZSPorhanda ZsoltKecskemét71021501994 - 1996
PVSPopovics SándorKarcag141301976 - 1979
PUSPusol, Francisco? (E)464121989 - 1993
PUPPusol, PacoMadrid (E)15251992
PTYPásztoy András?2201998
PTRPetrovics PéterBudapest1092501990
PTKPatak ÁkosPécs4647701984 - 1994
PTBPataki BélaBudapest5301969
PTAPonori Thewrewk AurélBudapest63101967 - 1968
PSZPintér SzabinaKunszentmiklós121101996 - 1998
PSTPosztobányi KálmánSzabadbattyán271201989
PSPPápics PéterBudapest1634902001 - 2004
PZTPosztpisl GyöngyiKiskunhalas2299801996 - 2001
PZZPezzarossa, CarloViareggio (I)5345211974
RATRátkai FerencBékéscsaba7601981 - 1985
RICRicza RóbertCegléd821234401996 - 2008
RGIRagáts ImreSopron4101977
RFFRuff MihályVecsés8801984
REZRezsabek NándorBudapest5806002000 - 2009
REPReinhard, PeterWien (A)307520001978 - 2007
REKRatz, KerstinBad Salzungen (D)94766701976 -
REIReiczigel ZsófiaBudapest149010601999 - 2008
RECRecsek RenátaKutas561901989 - 1995
RCPRácz Pál, ifj.Kiskunmajsa146901980
RCKRück JózsefBudapest66701972 - 1973
RCJRácz JánosKisújszállás6601999
RCHRauschka, HelmutNeunkirchen (A)1152601980 - 1985
PSKPuskás FerencKomádi47297501996 - 2002
PSCPosch ??15601952
PSAPósa OttóRimaszombat (SK)3548201984 - 1990
POTPolgár TiborBudapest7701989 - 1990
POMPócs MihályBudapest46801970
POLPolgár CsillaBudapest6601998
POJPozsonyi JózsefVác111101986
PLYPolyák JózsefBaja3301984
PLPPoloma PálVasarut (SK)8801988
PLEPéli EditBékéscsaba14801980 - 1981
PKKPekker SándorRavaszd26101970
PJUPéterfalvi JuditKaposvár421601992 - 1993
PJTPöltl János TamásTatabánya932101978 - 1979
PJNPalanki JánosTengelic3301990
PJIPálos JuditKörnye2201990
POVPolozun ValériaTIszaújváros5502004 - 2005
POXPoxon, MichelGreat Yarmouth (GB)57019401974 - 1977
POYPoyner, GaryBirmingham (GB)2053267501434491995 - 2017
PRRPrait RékaKaposvár5501995
PRPPresits PéterBudapest262001992 - 1993
PROPrósz Aurél131002012
PRJPintér JánosPécs1101973
PRDPurdeková, DanaRimaszombat (SK)1101989
PPVPapp VeronikaFót131302004
PPSPapp SándorKecskemét11087539061751982 -
PPRPapp SándorMiskolc501201978
PPPPapp JánosBudapest21908001971 - 1974
PPNPapp ÁgnesKecskemét7602000
PPGPapp GyulaÁlmosd272301983
PPDPapp Sándor, ifj.Kecskemét522922001 - 2008
PINPintér SándorBudapest1601301958 - 1959
RKLRóka LászlóBudapest3208801976 - 1986
SITSzalai TamásBudapest151001994 - 1996
SEBSeb?k LászlóSzeged?1101998
SEASeb?k PetraBudapest723101996 - 1998
SCUScurtu, Virgil V.? (RO)4292101994 - 1998
SCSSzitó CsabaKarcag191401976 - 1977
SCPSchalk PéterBudapest4402001
SCOSchramm OttóFokt?1945101984 - 1992
SCLSchmeider RolandVeszprém2201985
SCHSchweitzer, EmileStrasbourg (F)382366659131980 - 2003
SCASchmidt AttilaKecskemét4072333921998 - 2009
SBYSB?58701950 - 1952
SBXSzánthó BellatrixBudapest5302000 - 2002
SBTSzabó RóbertAjka64106607571989 - 2007
SEISzeitz IldikóBudapest3302007 - 2009
SELSzabó ElemérTata, Budapest211401977 - 1978
SEPSzeles PéterJaník (SK)1225402008 - 2014
SIOSimon DóraSopron302601996 - 1997
SIMSzigeti MiklósOrosháza9401970 - 1993
SILSimonics LászlóBudapest9901988
SICSip?cz BrigittaFert?szentmiklós7938511999 -
SIASimon AndrásÚjszász1101976
SGYSoponyai GyörgyDunakeszi21672291032008 - 2012
SGRSüle GáborVeszprém362701983 - 1990
SGIDöményné Ságodi IbolyaMélykút, Kalocsa174313201980 - 1989
SFRSáfár JózsefCsongrád7301979
SETSeán ThompsonBudapest3302012
SESSzabó EszterTiszaújváros5502004 - 2005
SERSeres ZsoltSzolnok, Zagyvarékas3556901988 - 1992
SBSSzabó OrsolyaJászberény1102013
SBRSzeibert KárolyBudapest10901987 - 1989
SBOSzabó Berta?4401995
SABSzabó BalázsBalatonalmádi131201974 - 1975
SAASzabó AndreaBudapest13601970
RUIRuzsinka IstvánSzekszárd6401993 - 1995
RPYRapavy, PavelRimaszombat (SK)2419601984 - 1993
RPMRépás MártonKiskunlacháza5402004 - 2005
RPDRapavá, DanielaRimaszombat (SK)6501985
ROZRózsahegyi MártonBudapest371811998 - 2004
ROSRostás SándorSzékkutas, Budapest1032201973 - 1975
ROMRomsics Bence?151201998 - 2000
ROFRózsa FerencVác423611993 - 1998
RODRodriguez, DiegoMadrid (E)31421989 - 1993
RLRRümmler, FrankNessa (D)8083901976 - 1979
SACSápi CsabaKecskemét3419382501989 - 2012
SAESzabó EditDebrecen6301982
SAGSzabó GáborMonor622801997 - 1999
SBLSzabó LajosBoba2101976
SBKSzabó KittyJászberény301832011 - 2014
SBJSzabó JózsefRimaszombat (SK)7701988
SBGSzabó GáborNagykörös682601992
SBESzoboszlai EndreDebrecen21501973 - 1974
SBDSzabadosi BélaBudapest16601948
SBBSzabó BarnaBudapest4402003 - 2004
SBASzabó AndrásBudapest2201981
SAZSándor ZoltánBudapest1101971
SAUSzabó GyulaSzeged37213751994 - 2002
SAPSzakál PéterSzeged683301995 - 1996
SAOSzalma ZsoltEsztergom2638701988 -
RKMRákosi MiklósBudapest45801948
MYMMayer MártonBudapest541502012 - 2015
MONMartin MónikaTarján1101990
MOJMojdisz IstvánBékéscsaba14901980 - 1982
MOIMoisza JánosBudapest9101967
MOHMohácsi GyulaSzékesfehérvár4589211973 - 1982
MOCMohácsi IstvánBudapest151502004 - 2005
MOAMorvai AnikóFülöpszállás191502005 - 2007
MNYMajtényi ZsoltMiskolc7501981
MNTMaronics TiborPécs573301991 - 1992
MNJManek, JanPrága (CZ)1101991
MNEMercsák József LászlónéTarcal11801974 - 1975
MMTMaródi MátéBudapest8801988
MMIMagyari MiklósBudapest604102009 - 2011
MOOMokos FerencSülysáp, Budapest151301981 - 1982
MOZMolnár ZoltánTorda (RO)39718871988 - 2013
MPTMolnár M. PéterBudapest792221912003 - 2018
MUSMustos SzilviaKiskunhalas4401997
MURMurai AntalNádasladány2336501981 - 1986
MUDMucsi Dezs?Hódmez?vásárhely1955201978 - 1981
MTVMátis ViktóriaVecsés211302000
MTSMátis AndrásVecsés681501984 - 2013
MSZMaros SzabolcsCegléd20089101999 - 2019
MSJMosonyi JuditTatabánya2201990
MSEM. Holdinger EmeseVeszprém9911994
MRVMorvai JózsefFülöpszállás241702003 - 2006
MRMMartinecz MátyásBudapest4302003
MRLMér? LászlóSzombathely4503801972 - 1974
MRGMári GáborOroszlány10601986
MLTMiltner TímeaSzeged1102002
MLOMönich LászlóDabas3102007
MKJMcKenna, Jerome? (US)403791996
MCSMolnár CsabaKarcag, Nyíregyháza246726101976 - 1978
MCRMizser CsongorBudapest201302004 - 2006
MCMMécs MiklósEsztergom16101969
MBRMandek BrigittaSimonyifalva (RO)4102006
MAUMaurer LászlóBudapest17601986
MATMatécsa AttilaNyíregyháza811001976 - 1977
MASMárta SándorSzolnok1101971
MARMarozsák PéterKazincbarcika, Miskolc13401975 - 1982
MALMajzik LionelTápióbicske892612005 -
MAKMakay ÁgnesPécs251402006 - 2007
MAIMatiz IvánMonor1101997
MAGMagyarics ZoltánDebrecen1874601996 - 2000
MCZMóczik CsabaBudapest1101995
MDKMüller DánielSzabadszállás602402009 - 2010
MDMMód MelindaÜröm8802003 - 2005
MJPMojzes PéterSzekszárd1102001
MITMitnyik JánosTarján491901978 - 1979
MISMihály SándorPécs3301978
MIKMiklós KatalinBudapest383501996
MIDMiddlewist, IanMarple (GB)2017201976
MHJMesterházi JánosHegyhátsál3701401974 - 1975
MGYMiklós GyulaKolozsvár (RO)462301974 - 1976
MGIMogyorósi ImreBudakeszi613011988 - 1992
MEZMez?si CsabaPécs4893193591970 - 2009
MERMercsák József LászlóTarcal11801974 - 1975
MENMenali, Haldun I.Istanbul (TR)263624501984 - 2006
MEGMeggyes KatalinSzázhalombatta1102010
MACMaczinkó IstvánBudapest2302001973 - 1977
MZCMizsér CsabaBudapest181202000 - 2001
PIDPiroska DóraBudapest2201982
OSL?si László?281101975 - 1978
OSIOsvald LászlóVeszprém1107278271985 - 2007
OPIOpitz AndreaBudapest2201995
OLEOndra, LeosBrno (CZ)1053901989 - 1991
OHAOllé Hajnalka?391502001 - 2005
NYZNagy Zoltán AntalBudapest400217841988 - 2008
NYONyír? OttóAjka815601992 - 1995
NVYNovotny DánielBudapest322401988 - 1989
NTHNeuwirth CsabaKomárom161501986 - 1988
NSZNoszek TamásK?szeg5101999
NSNNagy SándorB?s (SK)533801987 - 2003
NSLNejeschelba, ThomasSternberk (CZ)1295801991
OSTOstermann, AlexanderKematen (A)72311401977 - 1980
OSVOsváth PéterSzár1212601995 - 1998
OZOOrha ZoltánBudapest2887501974 - 1977
PGYPéter GyörgyVeszprém161101994 - 1995
PETPéterfi PéterBalassagyarmat492001982
PEJPetik JánosPécs16601981
PEBPetrohán BettyBudapest3908101981 - 1984
PDLPlesa DánielTápiószentmárton942902007 - 2008
PCZPócza TiborSopron1101977
PAUPaulovics IstvánTápióság4402008
PAPPap JuditBudapest5401970 - 1971
PANRieth Anna171502012
PALPalinkó OszkárZrenjanin (YU)8801998
PAJPáj TiborPécs, Szeged17901978 - 1980
PACPap CsabaVeszprém805891990 - 1993
NOSNosal, IvanRimaszombat (SK)3301985
NMLNagy-Mélykúti LucaPécs6601992
NMKNagy Mélykúti KárolyPécs2201983
NEBNemoda Bence?6502006 - 2008
NBANémeth-Buhin ÁkosBudapest345023321981 - 1987
NAZNagy ZoltánSzeged111101982 - 1984
NAYNagy RozáliaBágyogszovát, Gy?r1132101971 - 1977
NAVNagy VilmosBudapest5301981
NASNagy SándorB?s (SK)4402001
NALNemes AttilaBékéscsaba53398132007 - 2009
NAKNadalán KrisztiánBudapest1102006
NAINagy IstvánSepsiszentgyörgy (RO)361312005 - 2007
NAGNagy ÉvaLeg (SK)6601998
NABNagy BarbaraBalatonalmádi131202002 - 2019
MZRMészáros AndrásSzeged1102000
NEMNémeth CsabaKarcag1184901976 - 1978
NEUNeubauer, RichardJennersdorf (A)135901982
NEWNewman, MariánRimaszombat (SK)2201985
NMGNémeth GergelyLeg (SK)111101988
NMBNagy Mélykúti BencePécs181501988 - 1992
NMANagy Mélykúti ÁkosPécs3201286401981 - 2015
NLBNémeth L. Bence? (SE)5519131996 - 1999
NJUNagy JuditJászberény6602011 - 2012
NIMNémeth ImreSzombathely4201975
NILNagy IllésSülysáp6501988 - 1989
NIENiedling Csaba?3301981
NGYNagy SándorBudapest15752001963 - 1972
NGENagy GergelyNagykörös272701995
NGBNagy GáborHej?papi12475801991 - 1999
NEZNémeth ZoltánSzedres4401994
MZIMizser CsongorBudapest3302007
WETVeress TamásLég (SK)421002002 - 2003
VOWVollmann, WolfgangPfaffstatten (A)2160263361976 - 1979
VOPVoksán PéterBudapest2201981
VOJVojtek AntalDorog831501973 - 1975
VMMVámosi MártonSzekszárd121001994 - 1995
VLLVörösházi Vill?Veszprém892701993 - 2006
VKJVojczek JuditDorog3101977
VIRVirág PálCeglédbercel2883601975 - 1978
VIMVimláti LászlóBudapest1381101985 - 1986
VIDVida LajosDunaszerdahely (SK)151501988
VICVicián ZoltánHéhalom19491631091988 - 1995
VIAVígh ImolaJuta171401991
VGBVágó BalázsBakonycsernye10701984 - 1985
VPAVoight PetraBudapest251801989 - 1991
VRDVeréb DánielBudapest131002011 - 2012
WAHWalter HelénaDunavecse1145902004 - 2008
VZSVarga ZsuzsaVeszprém151401992
VZPVizi PéterPomáz21982373061975 - 2015
VVRVavrek RolandBudapest8801989
VVIVárvizi ImreKaposvár6601976 - 1977
VTPVajtai PéterBaja21651984
VSZVadász SándorBudapest67212801976 - 1986
VSKVaskúti GyörgyVaskút402201984 - 1999
VRSVörös JózsefEsztergom151001974 - 1975
VROVarga RóbertBudapest9701996
VRKVirga Krisztina?3301998
VEYVesely, Jan? (SK)24101992
VEPVeress PéterLég (SK)2202003
VENVén IstvánHarta1102003
UDVUdvardi AttilaDorog231101976
TZST?zsér AttilaGödöll?331902009 - 2010
TXLTrexler LászlóEsztergom2101974
TUVTuboly VinceHegyhátsál43943975271974 - 2019
TULTuboly LászlóHegyhátsál24901974 - 1976
TTZTóth ZoltánFert?szentmiklós4651681271998 - 2012
TTTTóth TamásBudapest2202013
TTRTóth RóbertBalatonkenese322001990
TTPTóth PéterSzeged2201998
TTMTóth MariettaBudapest743202005 - 2008
TTKTóth D. KrisztiánDunakeszi3797172101988 - 2016
TTJTóth JánosKisújszállás343302007
UHTÚjlaki TündeBudapest11801976
UJVÚjvárosi AntalKalocsa, Hajdunánás, Nyíregyháza2166901973 - 1987
UNKUntener KornélKiskunhalas4401997
VELVelasco, PedroMadrid (E)771001984 - 1986
VAZVarga ZoltánPalotáshalom1183301980 - 1985
VAUVágújhelyi FerencBudapest973501985
VARVárnai FerencSzékesfehérvár1351401974 - 1998
VANVanek, RichardRimaszombat (SK)7701985
VALVavra LislieBudapest1101970
VAJVarga JánosBudapest975601983 - 1984
VAFVáradi FerencKazincbarcika26701977 - 1978
VADVad IbolyaBudapest5101964
VABVarga BálintFels?zsolca481301991 - 1993
UNYUnyatyinszky ZoltánBékéscsaba1101981
UNOUntener OlivérKiskunhalas3301997
TTHTóth SándorCegléd,Hajdunánás, Debrecen4083201972 - 1974
WILWils, Patrick? (B)312711981
MVNMátis István ()33613502018 -
LVRLovró FerencNádasdladány161632017
LZSLadányi Zsolt ()2222017
CGACsörnyei GézaBudapest209132017
SRVSzarka ViktóriaJászberény151322016 - 2017
GRSGrósz AlexandraJászdózsa342012016 - 2018
GUBGubicza LászlóVilonya2202016
MAMMayer Miklósmayermiki@gmail.com10902015
SMTSzűcs Mátyás?1102019
ANNKovács AnnaTápiószecső ()131202018
SAJSárközi JózsefPilisvörösvár29902020
BAFBarkó FerencBudapest3302020
LEZLeitold ZsófiaBudapest2202020
SIZSiegl ZoltánBudapest3302020
KIAKiss László AndrásBudapest2202020
MKKMaksai KatalinBudapest3302020
SASSas CsanádBudapest2102020
TIJTímár JasmineBudapest2102020
RAFRab FanniBudapest2102020
PELPéterfi LászlóBudapest5502020
BACBarczi GáborBudapest3302020
ZSOGuba ZsófiaBudapest11802020
BAZBacsó ZéténySzázhalombatta1102020
TADTábi DávidJászberény3302014
BTABaráth TamásJászberény4412013 - 2014
DAGDálya GergelyBudapest7702014
ZNPZana PéterJászladány342001982 - 1983
ZLYZalay HorkaBudapest3301986
ZGNZágoni BalázsBudapest491501996
ZGIZagyi FerencNagykörös1725601990 - 1993
ZENZenkl GáborGyöngyös511801980 - 1982
ZBKZabka, JanRimaszombat (SK)5401985
ZAVZávodi LászlóBudapest1105201976 - 1982
ZALZalezsák TamásPécs, Székesfehérvár58926221511980 - 2003
ZAGZajácz GyörgyDebrecen508616101973 - 2013
WSTWieszt KrisztiánDág227714401987 - 2000
WOOWoodell, PaulAlbany (US)6601988
WIPWilland PéterEcsegfalva2146801997 - 1998
ZNYZákány ZalánÁsotthalom151301995 - 1996
ZSLZseli JózsefMez?falva4221989 - 1996
ZSMZseli MártaMez?falva1101996
KVSKovács SzilviaNagykáta2202013
KESKeszthelyi SzilviaBudapest1102013
PAEPalla EndreBudapest4402013
HEMHegyi MártonBudaörs1102013
KEPKeöves PéterFüle1102013
CEDCseh DomokosBudapest1102013
REMRédli MátéVárpalota4402013
VIBVilágos BlankaGyömr?221302013 - 2017
NECNémeth CsillaSzeged1102013
VACVáczi SzandraNagykáta5522013 - 2014
ZVGZvara GáborJászberény6499112011 - 2015
ZSYZsolnay LászlóSzolnok5301976
WINWindecker SzabolcsSzeged1101996
SZDSzalma SándorBudapest26801971 - 1977
STASteiner AndrásBudapest3301981
SSLSzabó LászlóSzeged1101996
SRYSárneczky KrisztiánBudapest30074011331992 - 2017
SRTSzeret? DánielBudapest1481701976 - 1979
SRMSarkadi MihályBudapest2201982
SRKSarkadi ZsuzsaBudapest8501982
SRISári GyulaSz?ny17479401983 - 1992
SRGKeszthelyiné Sragner MártaBucsu2451601997 -
SRBSzabó RitaBalatonf?zf?69110811988 - 1996
SPYSpányi PéterBudapest6601986 - 1989
SPISimonkay PiroskaZalaegerszeg2201994
SPESzékely PéterSiding Springs (AU)201115922003 - 2007
STHSmith, AlanGosport (GB)543311974 - 1975
STJStickel JánosSzentendre2284662242008 - 2012
STLSánta LászlóKarcag472801976 - 1978
SZCSz?cs LászlóKecskemét412401989 - 1990
SZBSzőke BalázsPécs142620391977 - 1987
SZASzász MáriaBudapest, Szatymaz733601979 - 1987
SYMSzalay MihályBudapest13201963
SUZSz?cs ZsuzsaPécs171101978
SURSurawski, UrsulaBerlin (D)741319911975 - 1977
STZSajtz AndrásÚjfalu (RO)4970439801984 - 2016
STTSimon Attila?3302001 - 2002
STSSzékffy TamásBudapest5402003
STRSretr, Petr? (SK)1101992
STPSzutor PéterBudapest2928270381987 - 1994
STMSzalai TamásSopron452702004 - 2011
SOZSoós ZoltánSzékesfehérvár221510601977 - 1998
SONSonka, Adrian BrunoBukarest (RO)1027154141999 - 2007
SOMSomogyi KláraBudapest391601964 - 1973
SMASiklós MariannMáriahalom3301991
SLYSzéplaky MáriaRimaszombat (SK)1101989
SLVSzarka LeventeKecskemét4708240451989 - 1992
SLRSzánthó LénárdBudapest2202002
SLLSz?ll?si AttilaKecskemét119219371989 - 1992
SLDSzoldán ZsoltDunaharaszti5501982
SLASzoboszlai ZoltánHajdunánás1143801973 - 1989
SKYSkypala, IgorRimaszombat (SK)1569231985 - 2000
SKTSziládi KatalinSzeged1102000
SKPSzékvölgyi PéterVeszprém6301997
SKOSkobrák JuditBudapest452601993 - 1998
SKISzentes KingaBudapest6601996
SMBSomosvári BélaMiskolc271801995 - 2004
SMDSomodi MiklósDebrecen4903901977 - 1982
SMISchmidt JózsefDorog3123301973
SOGSzolcsányi GyörgyBudapest2201970
SNTSánta GáborKisújszállás5029321101996 - 2013
SNSSzentaskó TamásVeresegyháza7552004 - 2016
SNPSzentei PéterBudapest3301991
SNOSzentaskó LászlóBudapest34092464192651988 - 2016
SNJSchlineider Norbert János?1101996
SNFSzenkovics FerencKolozsvár (RO)1102005
SNASzenkovics AnnamáriaKolozsvár (RO)1102005
SMZSchmidt ZoltánBudapest421202002 - 2003
SMRSzepessy MiroslavRimaszombat (SK)6601988
SMPSchmitt, PeterBad Kissingen (D)1351201978 - 1979
SMMSchmid, MichelStrasshof (A)2101978
SIVSimon, VojtechBrno (CZ)184514511989 - 1993
SZESzendrei Sándor?4401977
TTGTóth GézaBerettyóújfalu9801983 - 1984
TNITenger IstvánKisbér1101990
TMITárnai MihályPécs322401991 - 1993
TJSTóth JánosMez?berény, Debrecen4708401982 - 2008
TISTiszinger IstvánVeszprém, Gy?r2865601985 - 1991
TIMTóth ImreEger5281101973 - 1978
THMTóth MiklósKaposvár1043701974 - 1977
THKThaly KoppányBudapest9802101957 - 1960
TGYTóth GyulaBerettyóújfalu783201983
TGBTóth GáborBudapest141401991
TFETörök FerencDunaszerdahely (SK)121201987
TEYTepliczky IstvánBudapest, Pannonhalma, Tata23255871421975 -
TEVTóth ÉvaBudapest443601989 -
TOATorma AnitaMiskolc1102013
TODTardos DánielBudapest1102006
TOJTóth JánosSzekszárd191401994 - 1995
TTFTóth FerencBudapest2101949
TTBTóth GáborAbasár401701994 - 1996
TTATóth TamásBudapest48412421988 - 1994
TRXTörök Ervin?32701950 - 1952
TRUTrupka ZoltánSzékesfehérvár2101993
TRGTresó GáborAbasár141401987
TOZTóth ZoltánKecskemét231001975 - 1980
TOTTorma TiborBudapest3333801969 - 1983
TOOToone, JohnBoothstown (GB)6926026142961980 - 2000
TOMTomasovszky LászlóBudapest1424701981 - 1982
TOLTölgyesi AntalBudapest14065101978 - 1984
TERTersztyányszky KálmánKarcag4401977
TENTenkei OlgaSzolnok, Szeged8801995
TECTepliczky CsillaBudapest1188512007 - 2016
SZTSzilágyi TiborJánoshalma14901976 - 1988
SZSSzabó SándorBóly,Sopron1157441980 - 2000
SZRSzárazi MagdaBudapest5201970
SZPSzép Jen?Hódmez?vásárhely4401976
SZOSzántó IstvánEsztergom5101975 - 1976
SZNSzánthó LajosBudapest3573246201979 - 2006
SZMSzentmártoni BélaKaposvár206117501973 - 1979
SZLSzabó LászlóSzékesfehérvár412501973 - 1981
SZKSzitkay GáborPécs, Budapest309158111977 - 1996
SZJSzíjártó SzilárdAjka10901977 - 1987
SZISzilágyi SándorHódmez?vásárhely56701975 - 1976
SZGSzegedi BélaDorog, Rathenow-Ost (D)210822301974 - 1983
SZUSzauer ÁgostonSzombathely, Pápa510110101977 -
SZVSzilvay PéterJósvaf?711401968 - 1969
SZX--> SAO ???5501995
TDBTüd?s BalázsBudapest2215801988 - 1989
TCSTör?csik CsabaKarcag332901977 - 1979
TCHTeichner SzilárdBudapest1404233521988 - 2013
TBSTábori SándorZalaegerszeg, Zalaszentgrót1523001984 - 1985
TAUTauber, UweBad Kissingen (D)1191301978 - 1980
TARTarnay KálmánBudapest111001980 - 1981
TALTálos HenrikKeszthely2101993
TAKTakács MarcellKaposvár1102008
TACTari CsillaSzékesfehérvár3201999
TAATari AnnaSzékesfehérvár161311996 - 1999
SZZSzánthó ZoltánBudapest48701975 - 1977
SZYSzékely CsabaBudapest2891201958 - 1969
SZFSz?ke FerencAjka453701995 - 1996
FEIFejes ImreBudapest2551201958 - 1959
ERSErd?s TamásBudapest9101967
ENDEnder JánosVeszprém76601978 - 1980
ELTElter TamásBaja6201971
EKZE. Kovács ZoltánPannonhalma23101970 - 1971
EGAEgri AttilaDebrecen1183001974 - 1976
EDKÉdes KrisztiánVeszprém1445801991 - 1996
EDEEdelényi ElemérBudapest14501948
ECSEcsedi AdriennBudapest181201998
DUSDusek, JiriBrno (CZ)1162501988 - 1993
DULDulichár GáborMiskolc241401997 - 1998
DTRDömötör RóbertKisbér251201990 - 1992
DSZDobra SzabolcsSzékesfehérvár502501997 - 1998
ESEEszenyi EmeseBudapest3301995
ETTEtter KálmánEsztergom2201951
FAEFarkas ElemérBudapest10301948
FEGFegyverneki FerencDebrecen1513001973 - 1974
FEDFehér DánelBonn (D)13601992
FEBFehér BertalanBonn (D)13501992
FDYFeledy, StefanRimaszombat (SK)171501985 - 1988
FDRFodor FerencBékéscsaba1154801984 - 1995
FDIFüredi ZoltánBudapest12601982
FDDFöldesi DóraBudapest1101999
FCAFausel, Charles A.? (US)3124401995
FBZFábián ZsoltBudapest2101984
FBNFábián AttilaBudapest18901982
FARFarinuc, DavidRimaszombat (SK)5101992
FAPFabian, Petr? (SK)3101992
DRUDrucskó IstvánFels?zsolca1073101992 - 2002
DRODunai Rezs? ÖdönTatabánya8801988 - 1990
DRDDrahos Dezs?Budapest16201960
DBMDobos MihálySzolnok1101971
DAZDanóczy Zsolt DánielSzarvas231501994 - 1995
DANDankó JánosSzarvas19468201972 - 1983
DAKDanskin, KeithAmherst (US)1513111986
DAIDalmeri ItaloSan Cristoforo (I)115401985 - 1990
DAEDalos EndreBóly, Paks2886601976 - 1981
DACDankó CsabaDebrecen1011801986 - 1991
CZOCzoch AndrásNagymaros161001999
CZBCzeglédi BalázsHajdúszoboszló40502003
CTICsóti IstvánBudapest115712301986 - 1990
CTBCsiszár TiborPécs, Mágocs2239601975 - 1989
CSZCsizmadia SzilárdZalaegerszeg161501994 - 2005
DBVDobos VeraBudapest7502003 - 2005
DCODóczi OttóBudapest101001985
DDGDudás GyörgyEsztergom2101951
DOMDömény GáborKajdacs, Szekszárd421128121979 - 2011
DOBDobai ÁgnesMez?falva, Budapest131201980
DNADán AndrásEtyek1111998
DLLDobó LászlóHorgos (YU)1101996
DKADolp KatalinBudapest733301995 - 2000
DIVDivéki ZsoltZenta (YU)9102001 - 2002
DINDinnyés IstvánSülysáp4401989
DHNDankházi NándorKaposvár18701976 - 1977
DERDerekas AlízSzeged251302002 - 2008
DELDeli JuditTatabánya7701989
DEIDeicsics LászlóBudapest1744501976 - 1979
DDSDudás JózsefEsztergom11301977
HAAHajdu AttilaHajdunánás1882801973 - 1997
GYLGyarmati LászlóMez?berény581721983 - 2007
GEPGergely PéterBudapest2201948
GENGyenizse PéterKomló2938701990 - 2006
GELGellért AndrásBudapest66301963 - 1967
GEAGecse AndrásBudapest1102004
GDMGalea De Giovanni, MartinLa Valetta (M)1102006
GBRGere BernadettSzeged10701999 - 2000
GAVGavlik IstvánBudapest?4401998
GAUGauser KárolyBudapest1101959
GARGaramvölgyi FerencEsztergom8501973 - 1974
GAPGarcia, PacoMadrid (E)24301992 - 1993
GALGál PéterSzolnok2641401967 - 1976
GAJGaál JózsefLeg (SK)5501998
GLAGál AndreaBudapest3301990
GLGGlász GáborKörnye1101990
GLIGál IstvánVasad3301982
GYJGy?ri JánosHéhalom7701988
GYAGy?rffy ÁkosZalaegerszeg101002005
GUZGuzsány JánosVasad2201982
GUTGutai AndrásMende10901980 - 1981
GSZGeszler RudolfBudapest40801972
GRZGere ZsuzsaTát2201989
GRBGarbera IstvánKaposvár5501977
GRAGrajcar, ZdenkoRimaszombat (SK)7101992
GOMGombos MátyásDebrecen591601981 - 1982
GNGGönczi GáborHandunánás862501973 - 1975
GMBGombos GáborPécs, Budapest8401978
GLSGulyás KrisztiánVeresegyház54802013 - 2017
GAFGarcia, FrancescoMadrid (E)29131993
GAAGamási MártaPécs9801992
FZSFarkas ZsoltBudapest4304101975
FKJFekete JánosFels?zsolca13557356241987 - 2004
FKIFekete Kertész IstvánTokodaltáró2201974
FKBFekete BalázsTatabánya10501986
FJAFejes AttilaSimonyifalva (RO)4763902003 - 2008
FITFiló ZsoltBalatonkenese7701988 - 1989
FISFarkas IstvánDunaújváros1381801975 - 1977
FIDFidrich RóbertBakonycsernye2840190316561983 -
FIAFerenczi AlpárAjka6601993
FGBF?rész GáborSzékesfehérvár1111997
FFEFöldesi FerencVeszprém6724540551984 - 2007
FFCFarkas FerencEsztergom2201990
FEZFarkas ErzsébetEsztergom4401997
FKTFekete PálBudapest12601950 - 1952
FLDFöldi TiborÚjszász1101976
FLGFleischer, GeraldWien (A)1101978
FTIFajtai SándorBudapest17801979 - 1985
FSOFels? GézaZalaegerszeg2101970
FRZForgács ZoltánVecsés, Budapest141001984
FRSFarkas ErnőBudapest, Fót279526601982 - 2015
FREFreibott, WolfgangBad Kissingen (D)2101979
FRBF?rész GáborSzeged12101993
FOTFodor TamásBudapest8801994 - 1995
FOGFogarasi AttilaBakonycsernye3301983 - 1984
FOBFodor BalázsSülysáp4781191062004 - 2018
FOAFodor AttilaVeszprém1505611994 - 1997
FNYFenyvesi AndrásDebrecen11936701974 - 1980
FLIFülöp IstvánJászberény1102013
FEJFejes ÁrpádVámosfalu (SK)151501988
BLJBalázs JózsefBudapest512701985 - 1987
BGGBaglyas GáborBudapest131301995 - 2006
BEZBenesóczky ZoltánSzeged, Karcag4401978
BETBeretka ImreMonor2101998
BERBerente BélaKecskemét29473391982 - 2018
BENBencze ZsoltPécs1101991
BEMBalogh EmeseBudapest5102006
BEIBalázs ErikaDorog3301990
BEGBegeni, PetrRimaszombat (SK)1101992
BEDBedics GyulaSzékesfehérvár1101975
BECBecker NorbertBudapest1101996
BEBBécsy BenceÉrd522602010 - 2014
BCZBoncz LászlóZalalöv?1101989
BGHBalogh ImreBudapest31918101974 - 1977
BGKBagó KatalinKalocsa5501987
BHDBoehme, DietmarNessa, Frankenhausen (D)332517901973 - 1979
BLIBalogh IstvánNabrad7951235171994 - 2009
BLGBalogh GáborSzeged1102000
BLCBalaton LászlóBudapest11802006
BKLBulickova, LucieBrno (CZ)39601991 - 1992
BKGBakos GáspárBudapest171671991 - 2002
BJFBarankai JózsefSzomolya141101991
BJABója NóraSolymár342601994 - 2000
BITBíró TiborJászladány1071501980 - 1984
BIRBíró LeventeNagyszalonta (RO)3101984
BINBalatinecz IstvánKaposvár, Lábod1353701975 - 1979
BILBillington, RoyHeywood (GB)3793401975 - 1979
BIEBirkner ErvinTatabánya, Budapest221301976 - 1978
BCXBercsi Zsolt ?Budapest45401950 - 1952
BCSBereczky CsabaBudakeszi4338201983 - 1997
BCEBecze József?1101975
ASDAszódi ZoltánDebrecen442101987 - 1988
ARKÁrkosi ZoltánOroszlány9501986
ANTAntalicz PéterSülysáp261501988 - 1989
AMBAmbrus ÁdámNyíregyháza5741002003 - 2008
ALUAranyi LudmillaBudapest2202004
ALSAlmási CsabaBudapest2201997
ALMAlmási MiklósHajdunánás1101975
ALLAlföldi LászlóBudapest9101950 - 1951
ALFAlföldi AttilaDebrecen10701984 - 1986
AKAAckermann ÁdámBudapest221701997 - 2001
AGIÁgai SzabolcsBudapest1204511984 - 1985
ADMÁdám LászlóKecskemét2964201979 - 1985
AZOAsztalos TiborDomaszék2934725844702003 - 2015
BAABaracskai LajosTokodaltáró651301974 - 1976
BAGBalogh Zoltán, ifj.Hajduböszörmény120417501999 - 2004
BBZBebesi ZsófiaPécs, Szeged9901998
BBTBabolcsai TamásBalatonkenese2201984
BBSBarabás JánosHatvan501501975 - 1976
BBGBabcsán GáborBudapest2594501975 - 2004
BATBartus FerencKisnémedi461101982 - 1983
BARBartos PálSülysáp129510801980 - 1983
BAOBakonyi TamásSzeged1101995
BAMBalogh MártaBudapest5501983
BALBalázs AntalBudapest663201971 - 1988
BAKBakos BélaBudapest221301982 - 1983
BAJBajor PéterSzékesfehérvár322301998
ACSÁcs FlóraJászberény1102013
CSRCsarnai NoémiBudapest2201995
CENCsenkey LászlóSomorja (SK)121201988
CBKCabaková, BeataBesztercebánya (SK)3301988
CASCsányi CsabaPadragkút1633001983 - 1985
CALCsatlós GézaBudapest1101988
CAGCsapó GyörgyDebrecen531701974
BZYBárczy TiborBudapest16701969 - 1970
BZSBalogh Zsombor? (B)431201999
BZIBerecz TiborBudapest5401993 - 1995
BZGBödök ZsigmondNagymegyer (SK)993621974 - 1987
BZFBiró ZsófiaLillafüred5502010
BZABerecz TamásSzekszárd3301993
BULBullivant, JeremyStockport (GB)5576401976
CIACsányi JanekSzeged2358001994 - 1999
CILCillik, VratislavRimaszombat (SK)7701993
CMECsiszárné Molnár ÉvaPécs381201986 - 1988
CSMCsiba MártonDunaújváros1026101975 - 2012
CSLCsaba LászlóSülysáp14701979 - 1981
CSKCsák BalázsÚri1041191181996 - 2011
CSJCsapó János?2201977
CSHCsépl? MihályKarcag9901976 - 1982
CSGCsörgei TiborSárrét (SK)369315381997 - 2016
CSECseresznye FerencSzékesfehérvár16901975 - 1977
CSDCseri DénesSülysáp4401989
CRNCsernik AntalSzekszárd321801994 - 1995
CRICseri GáborFót1484601996 - 2003
CPNCzuppon NándorVeszprém8701984 - 1985
CMGCsomós GáborRimaszombat (SK)463601985 - 1989
BUGBucsi GáborBékés2201984
BTYButykai IstvánBudapest151001976
BTLBata LászlóBudapest503801983 - 1986
BONBonyák JánosSzeged2202000 - 2002
BOMBoros-Oláh MónikaBudapest8702003 - 2004
BOLBoleska GáborBudapest541102002 - 2010
BOIBoros IstvánGödöll?2101990
BOGBorszéki GyörgyBudapest2202010
BODBodó AnitaLeg (SK)2201998
BNTBánáti JózsefPomáz231501975 - 1976
BNHBánhalmi BalázsBudapest1102001
BMMBammer, FerdinandWien (A)3301997
BLZBalogh ZoltánBudakeszi101001988
BLUBlummer Tamás?3301981
BLPBrlás PálSzarvas1494109501972 - 2014
BOOBorovszky PéterBudapest1883401973 - 1975
BORBorsos AndrásBudapest2202001
BOTBoth El?dBudapest1043201983 - 1985
BTIBarta István GáborKisújszállás1375601985 - 1992
BTHBathó AttilaJászberény6622013 - 2014
BTBBorsányi TiborGalánta (SK)6602003
BSTBásti ÁgnesAlmágy (SK)3301994
BSGBakos GáborDunaújváros1251701974 - 1975
BRZBaracki ZoltánSzécsény201102009 - 2010
BRYBerky, IgorRimaszombat (SK)141401985 - 1988
BRTBarát ÉvaBudapest212011996 - 1998
BRSBarabás SzendeCsíkszentmárton (RO)4402005
BRKBerkó Ern?Ludányhalászi30991998 - 2002
BRIBriski IstvánKápolnásnyék13301974 - 1976
BOZBozsóky JánosKaposvár161431999 - 2005
BLLBalogh LászlóSzalonta (RO)107901975 - 1976
KRAKratochwill, RudolfGraz (A)1274001976 - 1980
KOFKovács FerencBudapest2101970
KOCKocsis AntalBalatonkenese12297354521975 - 2019
KOBKovács GáborBudapest1102003
KOAKöblös ÁrpádKolozsvár (RO)13801974 - 1975
KNYKanyó PéterBudapest4401998
KNVKunovics Jen?Budapest37801969
KNLKánnai LászlóBudapest221401988
KNKKörei-Nagy KristófJászberény8702011 - 2013
KNEKovács IstvánnéBudapest15801988
KMTKmetovics TamásBudapest8601990
KMRKomáromi TamásBalatonf?zf?1485802013 - 2019
KOGKovács GézaPápa331501967 - 1972
KOIKovács AttilaVerőce133717801982 - 2015
KOKKovács KrisztinaSzékesfehérvár7701997
KECKecskés JuliannaDabas1102010
KPCK?rös Pál CsabaNagyk?rös935312010
KOZKolarovszki-Sipiczki ZoltánDunakeszi391202009 - 2015
KOYKónya AndrásSzomolya1014401990 - 1991
KOVKovaliczky IstvánTatabánya721401976 - 1986
KOTKovács TiborKisújszállás189815201998 - 1999
KOSKoszó JózsefSzeged2778501996 - 2000
KORKovács GáborBudapest1101981
KOOKovács GáborBudapest1102003
KONKonyár ZoltánNagyszalonta (RO)6501980
KOLKolláth ZoltánKenderes1821501979 - 1981
KMQKulin MagdaBudapest6301948
KMEKukó MelindaSátoraljaújhely, Szeged1101995
KLZKuli ZoltánBudapest3947902003 - 2006
KISKiss SzabolcsTápiószecső201742006 - 2015
KIIKuti IldikóBosta8601989 - 1993
KIDKeszthelyi DánielGyöngyös24309401991 - 1998
KHMK?halmi ErikaKaposvár2982601973 - 1978
KGYKótai GyulaKaposvár, Lábod2144201974 - 1978
KGGKővágó GáborBudapest892301997 - 1998
KGBKaszás GáborSzeged131001995
KFEKatyi FerencEsztergom82901973 - 1975
KEZKereszty ZsoltMiskolc1753688502000 - 2007
KETKertész TamásBalatonkenese3301988
KERKerékgyártó Zita?3321999
KIZKiss ZsoltLeg (SK)5501998
KJUKovács JuditGyál351802003 - 2005
KKIKókai IstvánNagykanizsa2201993
KLTKelemen TamásDorog15701974
KLRKlimaj RenátaSzarvas543802007 - 2009
KLPKálóczy PéterBudapest693201991
KLLKelley IstvánMiskolc1865901999 - 2002
KLKKlajnik KrisztiánBudapest793242013 - 2018
KLAKelemen AttilaMende322201986 - 1989
KKZKis Klára ZsófiaBudapest14702006 - 2007
KKYKökény GyulaBudapest5401995
KKSKékes-Szabó GyörgyBudapest13901989
KKRKántor KárolyBudapest8301948
KKMKöhler KittiBudapest373102011
KKLKéri KálmánHelvécia1101988
KELKelemen ZsoltGyöngyös2201980
KRDKardos MihályMáriahalom4401990
MABMadarasi BélaAlsódobsza422101977 - 1979
LEOLendvai JózsefCsurgó7301975 - 1976
LAZLantos ZsoltBudapest11901994 - 1995
LAULauer Zoltán?2201995
LATLadányi TamásBalatonf?zf?1164921989 - 2002
LARLaczkó Tibor33513302012 - 2015
LAKLakatos IrénGyöngyös5501980
LACLaczkó AttilaSülysáp925301983 - 2012
LABLaborczi LászlóBudapest2202003
KZZKäsz LászlóBóly464301986 - 1988
KZNKauker ZoltánGyulafirátót3012901974
KZLKovács ZoltánBudapest5401969
KYSKysely, JanVlasim (SK)30401992 - 1993
LGRLanger ??1101959
LILLiziczai LászlóGyomaendr?d32743901999 - 2011
LKYLahky, Martin? (SK)15101992
MAAMarosi AttilaGy?r2264401973 - 1977
LYRLukácsy DorottyaBudapest?4401994
LUDLukács Dániel?141002006 - 2008
LUALukács AttilaSzarvas?1102002
LTTLitter JánosMende5501987
LTSLátos TamásBudapest4402006 - 2008
LOTLozano, TeresaMadrid (E)1101992
LOMLovas MiklósBudapest16101949 - 1951
LNJLengyel Jen?Bátaszék17501985 - 1986
LNELang, ErikRimaszombat (SK)7501985
LMKLáng Miklós, Dr.Pécs8701992 - 1993
LMIL?rincz MiklósPécs1263701985 - 2005
KYJKároly LajosSz?ce181701989 - 1991
KVGKiszel Vilmos GáborBudapest773501973 - 1975
KVDKovács AdriánLég (SK)75564502003 -
KSHKiss HajnalkaSzékesfehérvár824001994 - 2000
KSGKiss GáborSzeged2201998
KSFKovács Sándor FerencPilisvörösvár2770373231999 - 2004
KSAKiss ÁronDunakeszi?7944402000 - 2002
KRZKránicz ZoltánBudapest1112901989 - 1997
KRUKerszturi ÁkosBudapest8619811991 - 2004
KRTKrticka, JiriPolice nad Metuji (CZ)28216411992 - 1996
KRSKarászi Sándor?221601977
KRRKrajcz RóbertBudapest?1101995
KRPKérd? PéterJósvaf?4301968
KRMKárpáti Mihály?2201981
KRLKároly József?3301981
KSLKiss LászlóSzeged214225236891890 - 2015
KSPKun-Szabó PéterVeszprém6501983
KSSKiss LászlóOrosháza8701997 - 1998
KUNKunszt AttilaBudapest1932901979
KUKKuklis JózsefGy?rszentiván4201978
KUJKujal, JosefHradec Kralove (SK)9201992 - 1993
KUGKurucz GabriellaBudapest161301998
KUDKudor GyöngyvérBudapest251901988 - 1992
KTSKosztics AndrásKaposvár251401976 - 1977
KTNKatona LászlóCegléd692101973 - 1974
KTIKárpáti ÁdámTörökbálint281821501995 - 2018
KTGKatona GergelyAjka101001992
KSZKeszthelyi SándorPécs, Budapest, Gyöngyöstarján, Bucsu1238023521969 -
KSTKókai István, ifj.Nagykanizsa3101992
KRGKutrovácz GáborKaposvár141401993
IBQBartha LajosBudapest1298113801949 - 2014
HOIHorváth IstvánDebrecen4276201978 - 2013
HOGHorváth GézaHódmez?vásárhely112511001978 - 1996
HOFHorváth FerencVeszprém3987101977 - 1998
HNYHanyecz IstvánBékéssámson181302008
HNRHárs NóraBudapest3302004
HNKHannák Judit211302011 - 2012
HMTHámori TamásDebrecen17701987 - 1988
HMRHamar GáborDunaszerdahely (SK)9901987
HMOHevesi MónikaKaposvár15901993 - 1995
HMAHamvai AntalNagyhalász2536671994 - 1995
HLTHollósi TiborBudapest381201982 - 1983
HLSHollósi István3302008
HLPHlous, PetrBrno (CZ)7101989
HOLHollósi BotondHarta3302000 - 2002
HOPHopp, UlrichBerlin (D)32368721975 - 1977
HYXHack Frigyes ?Budapest31701950 - 1952
HVYHavassy DóraBudapest1565701987 - 1997
HVIHidvégi IstvánHódmez?vásárhely3323101976 - 2004
HUZHuzina SalomeJászberény13802011
HRVHorváth TiborHegyhátsál269111998 - 2000
HRPHorváth PéterVeszprém221501994 - 1995
HROHevesi RóbertKaposvár4401995
HRJHornyák JánosÚri4402008
HRGHeitler GáborBudapest12302013
HRDHardi FerencTapolca471301948 - 1998
HPEHegyessy PéterBudapest63301963 - 1968
HOWHowarth, IanPortsmouth (GB)8131721241974
HORHorváth AttilaBakonyszombathely11701975 - 1977
HLLHoll AndrásBudapest221401980 - 1985
HLIHorváth László IstvánTamási8301999
HEIHeiner ZsuzsaSzeged101002002
HEGHeged?s GáborSzeged3301998
HEBHebenstreit, GünterEbenfurth (A)7401982
HDSHadházi SándorBudapest56997221983 -
HDIHidi ZsoltFels?zsolca291301991
HDAHatvani Dorottya?11802002 - 2004
HASHaász Alexa?3301995
HARHarsányi JánosKarcag702001974 - 1976
HAOHanyecz OttóBudapest81802009
HANHanacek, VladimirRimaszombat (SK)15701985
HAIHarsányi IstvánTát-újtelep, Karcag321801976 - 1977
HAGHalmi GáborPécs34829901984 - 2013
HENHenshaw, ColinKadoma (ZB)1019111501973 - 2001
HEPHeszler PéterLeninváros472001976 - 1977
HKYHajnáczky SándorSzékesfehérvár492211973 - 1986
HJRHevesi Zoltán, ifj.Kaposvár763301991 - 1995
HJGHajgató ZoltánZalaegerszeg241501983
HIJHolubiczky JánosMaslovce (SK)3302006
HIAHigi Anett RékaPécs12801990
HHTHorváth TiborVeszprém2201977
HGLHégli SándorDorog9601974 - 1975
HFFHoffmann JánosPécs3301981
HFAHoffmann AndreaPécs3301995
GZIGregor ZitaTatabánya262001988 - 1989
HEVHevesi ZoltánKaposvár242317731972 - 2003
HETHegedüs TiborSzeged, Baja1802801980 - 1982
HERHerceg ZsoltMosonmagyaróvár3586601985 - 1997
HABHabina JózsefBudapest1101971
JHLJuhász LászlóGyöngyös441301980 - 1981
KAIKarászi IstvánKarcag, Gyöngyös, Eger111816301976 - 1982
KAPKarvalics PéterVeszprém6501984
KADKovács AndrásBudapest1101982
JZSJózsa SándorDebrecen63114601994 - 2005
JURJuracskó AndrásZalaegerszeg854301983 - 1987
JUPJuharos PéterVárpalota1245611993 - 1997
JUHJuhász AndrásSzeged20303041721998 - 2013
JRGJaroslav, GerbosRimaszombat (SK)252501993
JOOJoó IstvánSülysáp181001988 - 1989
JOKJónás Károly?1101989
JMMJámbor MátyásHajdunánás1612401974 - 1977
KANKancsura ÁrpádSzolnok2101971
KARKarácsony MargitKolozsvár (RO)18701975 - 1976
KASKaszt ÁkosHarta853602002 - 2006
KEJKelemen JánosBudapest13901968 - 1981
KEIKenéz IstvánBudapest1101970
KDLKádasi LauraNyíregyháza, Kecskemét11301974 - 1975
KCSKalup CsillaJászberény592712011 - 2014
KCNKucinskas, ArunasTarybu (ES)3552701985 - 1991
KCLKocsis LászlóHídvégardó4401988
KBTKeszhelyi BernadettGyöngyös25901991 - 1994
KBRKovács GáborHódmez?vásárhely1102000
KBEKovács BenedekGyál101002003 - 2004
KAUKapus IldikóBudapest5511994 - 1995
KATKatonka TiborDebrecen8253902000 - 2003
JMBJámbor EszterAjka4201995
JGZJäger ZoltánBaja3301984
ILYIpolyi JuditBudapest9601982
IPTIpolyi TamásBudapest2201982
ISKIskum JózsefBudapest8301986 - 1994
JBLJabloncay AttilaBudapest58701950 - 1952
ISTIstván RóbertMucsi1102011
JATJakabfi TamásBudapest52112762003 -
JAKJankovics GáborFels?zsolca553001992
JANJankovics ZoltánSzékesfehérvár50134555081974 - 2019
JARJárdi Mihály?2202001
ILSIllés Gyula?4401977
JCSJergler CsabaBudapest10801981 - 1982
JHTJuhász TiborDorog, Kalocsa, Zalaegerszeg7295601972 - 1980
JAOJanousek, Otto? (SK)9101992
ILEIllés ElekK?vágósz?ll?s604327501984 -
JENJenei PéterAlmásfüzít?291001980 - 1981
JGTJáger TamásBudapest37101949 - 1951
JKBJakab ZsoltCsallóközaranyos (SK)191901988
KPTKiss PéterKerepes10T, 40.5T4202016 -
OLGBiriukova OlgaBudapest10x50 B501902019 -
SULSzulovszky AndrásBudapest10x50 B, 10 L, 12 L952702018 -
FODFodor AntalSülysáp10x50 B, 8 L, 15 L, 14" SC, 32207105221979 -
SLISeli BálintSzombathely10x50 B, 90/910 L1502902017 -
NLZNémeth LászlóPétfürdő10x50,130/650N, BRT4781441502010 - 2014
TTITörök TündeBudapest10x50B, 100/900L2113802015 -
DLADorogi LászlóGödöll?10x50B,150/1500SC623802003 - 2014
TMKTamaskó FerencHarka10x56 Binokulár1333502015 - 2017
ERDErdei JózsefBogyiszló10x60B, 200/1000 Newton196893453261994 - 2019
SPTSzalai PéterKisunyom10×50 binokulár663102011 -
UHAUhrin AndrásStavanger (N)12 L, 8 L, 15x70 B, 10x50 B, 6.5x32 B23146901991 -
DDRDudás RóbertCsolnok120/600L,20x80B,200/1000T3216102015 - 2017
SEDSzegedi LászlóMiskolc12×80B492111301995 - 2019
NADNagy AdriennSzentmártonkáta14101012014
CSICsillag DávidBakonyszombathely144/900N15602017 - 2018
NOLNagy OlivérBudapest, Rákoshegy150/1200 N5502014
BDDBánhidi DominikBaja ()150/750 Newton161102015 - 2016
KKAKósa-Kiss AttilaNagyszalonta (RO)156/1500 Newton, 80/480 Guam Sheng refraktor, 63/840 Zeiss refraktor, 7x50 B, 8x30 B, 6x30 B, sz84185659441975 - 2018
TORTordai TamásBudapest15T, 25T154561278714701986 -
MDAMádai AttilaÉrd160/1308 APO32639361979 - 2019
SOKSonkoly ZoltánSzarvas200/1000 Newton216100142014 - 2017
HDHHadházi CsabaHajduhadház200/1000 Newton623556816651989 -
PIRPiriti JánosNagykanizsa200/1000 T, 120/600 L, 7x50 B1230857031977 - 2019
CKMCsukás MátyásNagyszalonta (RO)200/1200 T, 20x80 B, 20x60 B, 10x50 B, 8x30 B245777302131984 -
TIATímár AndrásBudapest25 SC44184349211991 - 2019
MZSMizser AttilaBudapest25 T, 15x70 B6250165221161974 -
KVIKovács IstvánGyál250/1200T, 11x60B, 7x50B1448782713911981 -
VIGVigh BenjáminJászberény254/1200 Dobson7246132011 - 2014
JLOJuhász LászlóBudapest25T; 10L; 12X50B2810454242010 -
CINDr. Cziniel SzabolcsPannonhalma, Zirc2x42B, 80/400L, 203/2032SC, 406/1800T1425143701991 -
BKJBakos JánosMende300/1500 Dobson, 10x50B, 20x60B42647370167972007 -
GGZGörgei ZoltánTamási, Budapest, Baja300/1500 Dobson, 90/1000 refraktor, 80/400 refraktor, 15x70B, 7x50B2651197202005 -
BGBBagó BalázsPiliscsaba355/1600 Dobson25967612138691983 -
HZSdr.Horváth ZsoltDaruszentmiklós60/330, 130/650, 200/1000113112017
VIIVincze IvánPécs7x35 B, 24x40 M, 7x50 B, 10x50 B, 50/540 L, 20x80 B, 170/1140 T272323921989 - 2019
ZSZZsíros ZoltánSzigethalom7x50, 15x80B2114102018 -
GSSGombos SzilárdSzászfenes (RO)80/400L,150/750T, 254/1200T764802020
HGYHosták GyulaTápiószele80/900 & 70/500 Skywatcher refractor, 10X50 Binocular241902013 - 2015
EIGEigner BalázsCsabdi80L, 305T, 15x70B471802020
TUCProhászka SzaniszlóBudapest8L, 20T, 25T8802015 -
EVALaczkó ÉvaÚjkérB, 130/650N2202013 - 2014
SKBSegesdi KonrádBudapestCelestron 10x42 B1102015
BCJBacsa JánosJászberényOrion 200/120079214912011 - 2016
FSAFazekas SándorKókaSW 80/900, 12x56 B892802016 - 2017
CSVCseh ViktorDebrecensz, 8×40 B, 10×42 B, 130/650 T272302012

Összesen: 968 észlelő.
Hibabejelentés és fejlesztési ötletek: vcssz@mcse.hu
Az adatok korlátozás nélkül felhasználhatók - azonban publikáláskor kérjük a forrás megjelölését, továbbá értesítést erről  a szakcsoportunk címén.
Az esetleges technikai észrevételekkel, problémákkal szintén a szakcsoportunkat keressétek.

Copyrights © MCSE-VCSSZ, 2003 - 2020