Változócsillag adatbank
Magyar Csillagászati Egyesület Változócsillag-észlelő Szakcsoport

Magyar Csillagászati Egyesület Változócsillag Szakcsoport

 
Észlelőkód: Jelszó: Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Főoldal | Észlelések | Csillagképek szerint | Észlelők listája | Statisztikák | Észlelések beküldése


ÉszlelokódNévLakóhelyTávcsövekÖsszes észlelésÉszlelt csillagok számaInner sanctumAktív évek
KSLKiss LászlóSzeged214225236891890 - 2015
HRDHardi FerencTapolca471301948 - 1998
KKRKántor KárolyBudapest8301948
FAEFarkas ElemérBudapest10301948
GEPGergely PéterBudapest2201948
KMQKulin MagdaBudapest6301948
RKMRákosi MiklósBudapest45801948
SBDSzabadosi BélaBudapest16601948
EDEEdelényi ElemérBudapest14501948
TTFTóth FerencBudapest2101949
IBQBartha LajosBudapest1298113801949 - 2014
LOMLovas MiklósBudapest16101949 - 1951
JGTJáger TamásBudapest37101949 - 1951
JBLJabloncay AttilaBudapest58701950 - 1952
TRXTörök Ervin?32701950 - 1952
HYXHack Frigyes ?Budapest31701950 - 1952
BCXBercsi Zsolt ?Budapest45401950 - 1952
ALLAlföldi LászlóBudapest9101950 - 1951
SBYSB?58701950 - 1952
FKTFekete PálBudapest12601950 - 1952
ETTEtter KálmánEsztergom2201951
DDGDudás GyörgyEsztergom2101951
PSCPosch ??15601952
THKThaly KoppányBudapest9802101957 - 1960
PINPintér SándorBudapest1601301958 - 1959
SZYSzékely CsabaBudapest2891201958 - 1969
FEIFejes ImreBudapest2551201958 - 1959
LGRLanger ??1101959
GAUGauser KárolyBudapest1101959
DRDDrahos Dezs?Budapest16201960
SYMSzalay MihályBudapest13201963
NGYNagy SándorBudapest15752001963 - 1972
GELGellért AndrásBudapest66301963 - 1967
HPEHegyessy PéterBudapest63301963 - 1968
VADVad IbolyaBudapest5101964
SOMSomogyi KláraBudapest391601964 - 1973
GALGál PéterSzolnok2641401967 - 1976
MOIMoisza JánosBudapest9101967
ERSErd?s TamásBudapest9101967
KOGKovács GézaPápa331501967 - 1972
PTAPonori Thewrewk AurélBudapest63101967 - 1968
KRPKérd? PéterJósvaf?4301968
KEJKelemen JánosBudapest13901968 - 1981
SZVSzilvay PéterJósvaf?711401968 - 1969
KSZKeszthelyi SándorPécs, Budapest, Gyöngyöstarján, Bucsu1238023521969 -
PTBPataki BélaBudapest5301969
BZYBárczy TiborBudapest16701969 - 1970
MCMMécs MiklósEsztergom16101969
TOTTorma TiborBudapest3333801969 - 1983
KZLKovács ZoltánBudapest5401969
KNVKunovics Jen?Budapest37801969
VALVavra LislieBudapest1101970
KOFKovács FerencBudapest2101970
FSOFels? GézaZalaegerszeg2101970
MEZMez?si CsabaPécs4893193591970 - 2009
EKZE. Kovács ZoltánPannonhalma23101970 - 1971
SOGSzolcsányi GyörgyBudapest2201970
PKKPekker SándorRavaszd26101970
SIMSzigeti MiklósOrosháza9401970 - 1993
KEIKenéz IstvánBudapest1101970
PAPPap JuditBudapest5401970 - 1971
SAASzabó AndreaBudapest13601970
POMPócs MihályBudapest46801970
SZRSzárazi MagdaBudapest5201970
SZDSzalma SándorBudapest26801971 - 1977
BALBalázs AntalBudapest663201971 - 1988
SAZSándor ZoltánBudapest1101971
DBMDobos MihálySzolnok1101971
ELTElter TamásBaja6201971
HABHabina JózsefBudapest1101971
PPPPapp JánosBudapest21908001971 - 1974
MASMárta SándorSzolnok1101971
KANKancsura ÁrpádSzolnok2101971
NAYNagy RozáliaBágyogszovát, Gy?r1132101971 - 1977
BLPBrlás PálSzarvas1494109501972 - 2014
DANDankó JánosSzarvas19468201972 - 1983
JHTJuhász TiborDorog, Kalocsa, Zalaegerszeg7295601972 - 1980
HEVHevesi ZoltánKaposvár242317731972 - 2003
TTHTóth SándorCegléd,Hajdunánás, Debrecen4083201972 - 1974
GSZGeszler RudolfBudapest40801972
RCKRück JózsefBudapest66701972 - 1973
MRLMér? LászlóSzombathely4503801972 - 1974
PRJPintér JánosPécs1101973
ROSRostás SándorSzékkutas, Budapest1032201973 - 1975
MOHMohácsi GyulaSzékesfehérvár4589211973 - 1982
ZAGZajácz GyörgyDebrecen508616101973 - 2013
GARGaramvölgyi FerencEsztergom8501973 - 1974
TIMTóth ImreEger5281101973 - 1978
HAAHajdu AttilaHajdunánás1882801973 - 1997
SBESzoboszlai EndreDebrecen21501973 - 1974
KTNKatona LászlóCegléd692101973 - 1974
MAAMarosi AttilaGy?r2264401973 - 1977
BOOBorovszky PéterBudapest1883401973 - 1975
KVGKiszel Vilmos GáborBudapest773501973 - 1975
SLASzoboszlai ZoltánHajdunánás1143801973 - 1989
SZMSzentmártoni BélaKaposvár206117501973 - 1979
UJVÚjvárosi AntalKalocsa, Hajdunánás, Nyíregyháza2166901973 - 1987
HKYHajnáczky SándorSzékesfehérvár492211973 - 1986
VOJVojtek AntalDorog831501973 - 1975
BHDBoehme, DietmarNessa, Frankenhausen (D)332517901973 - 1979
HENHenshaw, ColinKadoma (ZB)1019111501973 - 2001
MACMaczinkó IstvánBudapest2302001973 - 1977
GNGGönczi GáborHandunánás862501973 - 1975
SMISchmidt JózsefDorog3123301973
KHMK?halmi ErikaKaposvár2982601973 - 1978
KFEKatyi FerencEsztergom82901973 - 1975
FEGFegyverneki FerencDebrecen1513001973 - 1974
SZLSzabó LászlóSzékesfehérvár412501973 - 1981
KGYKótai GyulaKaposvár, Lábod2144201974 - 1978
JANJankovics ZoltánSzékesfehérvár50134555081974 - 2019
THMTóth MiklósKaposvár1043701974 - 1977
OZOOrha ZoltánBudapest2887501974 - 1977
JMMJámbor MátyásHajdunánás1612401974 - 1977
VARVárnai FerencSzékesfehérvár1351401974 - 1998
KDLKádasi LauraNyíregyháza, Kecskemét11301974 - 1975
KLTKelemen TamásDorog15701974
EGAEgri AttilaDebrecen1183001974 - 1976
KOAKöblös ÁrpádKolozsvár (RO)13801974 - 1975
HOWHowarth, IanPortsmouth (GB)8131721241974
MGYMiklós GyulaKolozsvár (RO)462301974 - 1976
MERMercsák József LászlóTarcal11801974 - 1975
VRSVörös JózsefEsztergom151001974 - 1975
HARHarsányi JánosKarcag702001974 - 1976
FNYFenyvesi AndrásDebrecen11936701974 - 1980
FKIFekete Kertész IstvánTokodaltáró2201974
MZSMizser AttilaBudapest25 T, 15x70 B6250065221161974 -
BGHBalogh ImreBudapest31918101974 - 1977
HGLHégli SándorDorog9601974 - 1975
TUVTuboly VinceHegyhátsál43943975271974 - 2019
MNEMercsák József LászlónéTarcal11801974 - 1975
TXLTrexler LászlóEsztergom2101974
KZNKauker ZoltánGyulafirátót3012901974
TULTuboly LászlóHegyhátsál24901974 - 1976
MHJMesterházi JánosHegyhátsál3701401974 - 1975
STHSmith, AlanGosport (GB)543311974 - 1975
BAABaracskai LajosTokodaltáró651301974 - 1976
PZZPezzarossa, CarloViareggio (I)5345211974
SZGSzegedi BélaDorog, Rathenow-Ost (D)210822301974 - 1983
BRIBriski IstvánKápolnásnyék13301974 - 1976
POXPoxon, MichelGreat Yarmouth (GB)57019401974 - 1977
CAGCsapó GyörgyDebrecen531701974
BZGBödök ZsigmondNagymegyer (SK)993621974 - 1987
BSGBakos GáborDunaújváros1251701974 - 1975
SABSzabó BalázsBalatonalmádi131201974 - 1975
BBSBarabás JánosHatvan501501975 - 1976
SURSurawski, UrsulaBerlin (D)741319911975 - 1977
CSMCsiba MártonDunaújváros1026101975 - 2012
LEOLendvai JózsefCsurgó7301975 - 1976
BLLBalogh LászlóSzalonta (RO)107901975 - 1976
MARMarozsák PéterKazincbarcika, Miskolc13401975 - 1982
BCEBecze József?1101975
BNTBánáti JózsefPomáz231501975 - 1976
KARKarácsony MargitKolozsvár (RO)18701975 - 1976
KOCKocsis AntalBalatonkenese12297354521975 - 2019
SZOSzántó IstvánEsztergom5101975 - 1976
CSECseresznye FerencSzékesfehérvár16901975 - 1977
SZZSzánthó ZoltánBudapest48701975 - 1977
FZSFarkas ZsoltBudapest4304101975
BBGBabcsán GáborBudapest2594501975 - 2004
VZPVizi PéterPomáz21982373061975 - 2015
TOZTóth ZoltánKecskemét231001975 - 1980
CTBCsiszár TiborPécs, Mágocs2239601975 - 1989
NIMNémeth ImreSzombathely4201975
BILBillington, RoyHeywood (GB)3793401975 - 1979
VIRVirág PálCeglédbercel2883601975 - 1978
FISFarkas IstvánDunaújváros1381801975 - 1977
HORHorváth AttilaBakonyszombathely11701975 - 1977
OSL?si László?281101975 - 1978
ALMAlmási MiklósHajdunánás1101975
BINBalatinecz IstvánKaposvár, Lábod1353701975 - 1979
BEDBedics GyulaSzékesfehérvár1101975
KKAKósa-Kiss AttilaNagyszalonta (RO)156/1500 Newton, 80/480 Guam Sheng refraktor, 63/840 Zeiss refraktor, 7x50 B, 8x30 B, 6x30 B, sz84185659441975 - 2018
SZISzilágyi SándorHódmez?vásárhely56701975 - 1976
TEYTepliczky IstvánBudapest, Pannonhalma, Tata23255871421975 -
HOPHopp, UlrichBerlin (D)32368721975 - 1977
HAIHarsányi IstvánTát-újtelep, Karcag321801976 - 1977
RLRRümmler, FrankNessa (D)8083901976 - 1979
MATMatécsa AttilaNyíregyháza811001976 - 1977
RKLRóka LászlóBudapest3208801976 - 1986
MCSMolnár CsabaKarcag, Nyíregyháza246726101976 - 1978
BULBullivant, JeremyStockport (GB)5576401976
MIDMiddlewist, IanMarple (GB)2017201976
BTYButykai IstvánBudapest151001976
SRTSzeret? DánielBudapest1481701976 - 1979
VSZVadász SándorBudapest67212801976 - 1986
SBLSzabó LajosBoba2101976
BIEBirkner ErvinTatabánya, Budapest221301976 - 1978
VVIVárvizi ImreKaposvár6601976 - 1977
ZAVZávodi LászlóBudapest1105201976 - 1982
SCSSzitó CsabaKarcag191401976 - 1977
HVIHidvégi IstvánHódmez?vásárhely3323101976 - 2004
KTSKosztics AndrásKaposvár251401976 - 1977
REKRatz, KerstinBad Salzungen (D)94766701976 -
DHNDankházi NándorKaposvár18701976 - 1977
KAIKarászi IstvánKarcag, Gyöngyös, Eger111816301976 - 1982
ZSYZsolnay LászlóSzolnok5301976
SZPSzép Jen?Hódmez?vásárhely4401976
SZTSzilágyi TiborJánoshalma14901976 - 1988
PVSPopovics SándorKarcag141301976 - 1979
KRAKratochwill, RudolfGraz (A)1274001976 - 1980
STLSánta LászlóKarcag472801976 - 1978
SIASimon AndrásÚjszász1101976
FLDFöldi TiborÚjszász1101976
UHTÚjlaki TündeBudapest11801976
HEPHeszler PéterLeninváros472001976 - 1977
KOVKovaliczky IstvánTatabánya721401976 - 1986
VOWVollmann, WolfgangPfaffstatten (A)2160263361976 - 1979
DAEDalos EndreBóly, Paks2886601976 - 1981
DEIDeicsics LászlóBudapest1744501976 - 1979
UDVUdvardi AttilaDorog231101976
CSHCsépl? MihályKarcag9901976 - 1982
NEMNémeth CsabaKarcag1184901976 - 1978
ILSIllés Gyula?4401977
SMDSomodi MiklósDebrecen4903901977 - 1982
HHTHorváth TiborVeszprém2201977
HOFHorváth FerencVeszprém3987101977 - 1998
SOZSoós ZoltánSzékesfehérvár221510601977 - 1998
SELSzabó ElemérTata, Budapest211401977 - 1978
MABMadarasi BélaAlsódobsza422101977 - 1979
VKJVojczek JuditDorog3101977
GRBGarbera IstvánKaposvár5501977
CSJCsapó János?2201977
SZUSzauer ÁgostonSzombathely, Pápa510110101977 -
SZESzendrei Sándor?4401977
OSTOstermann, AlexanderKematen (A)72311401977 - 1980
SZBSzőke BalázsPécs142620391977 - 1987
DDSDudás JózsefEsztergom11301977
RGIRagáts ImreSopron4101977
TCSTör?csik CsabaKarcag332901977 - 1979
SZJSzíjártó SzilárdAjka10901977 - 1987
VAFVáradi FerencKazincbarcika26701977 - 1978
TERTersztyányszky KálmánKarcag4401977
PIRPiriti JánosNagykanizsa200/1000 T, 120/600 L, 7x50 B1230857031977 - 2019
SZKSzitkay GáborPécs, Budapest309158111977 - 1996
KRSKarászi Sándor?221601977
PCZPócza TiborSopron1101977
SMPSchmitt, PeterBad Kissingen (D)1351201978 - 1979
SMMSchmid, MichelStrasshof (A)2101978
TOLTölgyesi AntalBudapest14065101978 - 1984
SUZSz?cs ZsuzsaPécs171101978
PAJPáj TiborPécs, Szeged17901978 - 1980
MISMihály SándorPécs3301978
PPRPapp SándorMiskolc501201978
HOGHorváth GézaHódmez?vásárhely112511001978 - 1996
ENDEnder JánosVeszprém76601978 - 1980
PJTPöltl János TamásTatabánya932101978 - 1979
KUKKuklis JózsefGy?rszentiván4201978
BEZBenesóczky ZoltánSzeged, Karcag4401978
HOIHorváth IstvánDebrecen4276201978 - 2013
MUDMucsi Dezs?Hódmez?vásárhely1955201978 - 1981
FLGFleischer, GeraldWien (A)1101978
GMBGombos GáborPécs, Budapest8401978
MITMitnyik JánosTarján491901978 - 1979
REPReinhard, PeterWien (A)307520001978 - 2007
TAUTauber, UweBad Kissingen (D)1191301978 - 1980
FTIFajtai SándorBudapest17801979 - 1985
FREFreibott, WolfgangBad Kissingen (D)2101979
MDAMádai AttilaÉrd160/1308 APO32639361979 - 2019
SZNSzánthó LajosBudapest3573246201979 - 2006
KUNKunszt AttilaBudapest1932901979
ADMÁdám LászlóKecskemét2964201979 - 1985
FODFodor AntalSülysáp10x50 B, 8 L, 15 L, 14" SC, 32207105221979 -
SFRSáfár JózsefCsongrád7301979
DOMDömény GáborKajdacs, Szekszárd421128121979 - 2011
KOLKolláth ZoltánKenderes1821501979 - 1981
CSLCsaba LászlóSülysáp14701979 - 1981
SZASzász MáriaBudapest, Szatymaz733601979 - 1987
PLEPéli EditBékéscsaba14801980 - 1981
BARBartos PálSülysáp129510801980 - 1983
RCPRácz Pál, ifj.Kiskunmajsa146901980
VAZVarga ZoltánPalotáshalom1183301980 - 1985
HLLHoll AndrásBudapest221401980 - 1985
JHLJuhász LászlóGyöngyös441301980 - 1981
HETHegedüs TiborSzeged, Baja1802801980 - 1982
GUTGutai AndrásMende10901980 - 1981
ZALZalezsák TamásPécs, Székesfehérvár58926221511980 - 2003
DOBDobai ÁgnesMez?falva, Budapest131201980
SZSSzabó SándorBóly,Sopron1157441980 - 2000
BITBíró TiborJászladány1071501980 - 1984
SCHSchweitzer, EmileStrasbourg (F)382366659131980 - 2003
TOOToone, JohnBoothstown (GB)6926026142961980 - 2000
JENJenei PéterAlmásfüzít?291001980 - 1981
LAKLakatos IrénGyöngyös5501980
KELKelemen ZsoltGyöngyös2201980
MOJMojdisz IstvánBékéscsaba14901980 - 1982
SGIDöményné Ságodi IbolyaMélykút, Kalocsa174313201980 - 1989
TARTarnay KálmánBudapest111001980 - 1981
KONKonyár ZoltánNagyszalonta (RO)6501980
ZENZenkl GáborGyöngyös511801980 - 1982
RCHRauschka, HelmutNeunkirchen (A)1152601980 - 1985
JCSJergler CsabaBudapest10801981 - 1982
KRMKárpáti Mihály?2201981
UNYUnyatyinszky ZoltánBékéscsaba1101981
KORKovács GáborBudapest1101981
STASteiner AndrásBudapest3301981
KRLKároly József?3301981
HFFHoffmann JánosPécs3301981
MURMurai AntalNádasladány2336501981 - 1986
NAVNagy VilmosBudapest5301981
GOMGombos MátyásDebrecen591601981 - 1982
SBASzabó AndrásBudapest2201981
WILWils, Patrick? (B)312711981
RATRátkai FerencBékéscsaba7601981 - 1985
MNYMajtényi ZsoltMiskolc7501981
MOOMokos FerencSülysáp, Budapest151301981 - 1982
TOMTomasovszky LászlóBudapest1424701981 - 1982
NBANémeth-Buhin ÁkosBudapest345023321981 - 1987
NIENiedling Csaba?3301981
BLUBlummer Tamás?3301981
NMANagy Mélykúti ÁkosPécs3201286401981 - 2015
PEJPetik JánosPécs16601981
VOPVoksán PéterBudapest2201981
PEBPetrohán BettyBudapest3908101981 - 1984
KVIKovács IstvánGyál250/1200T, 11x60B, 7x50B1448782713911981 -
NEUNeubauer, RichardJennersdorf (A)135901982
PIDPiroska DóraBudapest2201982
PETPéterfi PéterBalassagyarmat492001982
FBNFábián AttilaBudapest18901982
TJSTóth JánosMez?berény, Debrecen4708401982 - 2008
PPSPapp SándorKecskemét11087539061751982 -
BAKBakos BélaBudapest221301982 - 1983
NAZNagy ZoltánSzeged111101982 - 1984
FDIFüredi ZoltánBudapest12601982
BATBartus FerencKisnémedi461101982 - 1983
FRSFarkas ErnőBudapest, Fót279526601982 - 2015
IPTIpolyi TamásBudapest2201982
BERBerente BélaKecskemét29473391982 - 2018
ILYIpolyi JuditBudapest9601982
SRKSarkadi ZsuzsaBudapest8501982
HLTHollósi TiborBudapest381201982 - 1983
SLDSzoldán ZsoltDunaharaszti5501982
SRMSarkadi MihályBudapest2201982
ZNPZana PéterJászladány342001982 - 1983
KADKovács AndrásBudapest1101982
HEBHebenstreit, GünterEbenfurth (A)7401982
GUZGuzsány JánosVasad2201982
GLIGál IstvánVasad3301982
KOIKovács AttilaVerőce133717801982 - 2015
SAESzabó EditDebrecen6301982
SGRSüle GáborVeszprém362701983 - 1990
TTGTóth GézaBerettyóújfalu9801983 - 1984
TGYTóth GyulaBerettyóújfalu783201983
PPGPapp GyulaÁlmosd272301983
SRISári GyulaSz?ny17479401983 - 1992
LACLaczkó AttilaSülysáp925301983 - 2012
NMKNagy Mélykúti KárolyPécs2201983
VAJVarga JánosBudapest975601983 - 1984
KSPKun-Szabó PéterVeszprém6501983
BAMBalogh MártaBudapest5501983
FOGFogarasi AttilaBakonycsernye3301983 - 1984
BGBBagó BalázsPiliscsaba355/1600 Dobson25967612138691983 -
BCSBereczky CsabaBudakeszi4338201983 - 1997
JURJuracskó AndrásZalaegerszeg854301983 - 1987
GYLGyarmati LászlóMez?berény581721983 - 2007
CASCsányi CsabaPadragkút1633001983 - 1985
HJGHajgató ZoltánZalaegerszeg241501983
BTLBata LászlóBudapest503801983 - 1986
BOTBoth El?dBudapest1043201983 - 1985
FIDFidrich RóbertBakonycsernye2840190316561983 -
HDSHadházi SándorBudapest56997221983 -
MENMenali, Haldun I.Istanbul (TR)263624501984 - 2006
KAPKarvalics PéterVeszprém6501984
JGZJäger ZoltánBaja3301984
MTSMátis AndrásVecsés681501984 - 2013
BIRBíró LeventeNagyszalonta (RO)3101984
ILEIllés ElekK?vágósz?ll?s604327501984 -
RPYRapavy, PavelRimaszombat (SK)2419601984 - 1993
TBSTábori SándorZalaegerszeg, Zalaszentgrót1523001984 - 1985
VTPVajtai PéterBaja21651984
FBZFábián ZsoltBudapest2101984
PLYPolyák JózsefBaja3301984
BUGBucsi GáborBékés2201984
PSAPósa OttóRimaszombat (SK)3548201984 - 1990
FRZForgács ZoltánVecsés, Budapest141001984
VSKVaskúti GyörgyVaskút402201984 - 1999
VGBVágó BalázsBakonycsernye10701984 - 1985
CKMCsukás MátyásNagyszalonta (RO)200/1200 T, 20x80 B, 20x60 B, 10x50 B, 8x30 B245777302131984 -
AGIÁgai SzabolcsBudapest1204511984 - 1985
ALFAlföldi AttilaDebrecen10701984 - 1986
FFEFöldesi FerencVeszprém6724540551984 - 2007
PTKPatak ÁkosPécs4647701984 - 1994
CPNCzuppon NándorVeszprém8701984 - 1985
SCOSchramm OttóFokt?1945101984 - 1992
VELVelasco, PedroMadrid (E)771001984 - 1986
STZSajtz AndrásÚjfalu (RO)4970439801984 - 2016
BBTBabolcsai TamásBalatonkenese2201984
FDRFodor FerencBékéscsaba1154801984 - 1995
HAGHalmi GáborPécs34829901984 - 2013
RIPRipero,JoséMadrid (E)48571320107851984 - 2002
RFFRuff MihályVecsés8801984
ZBKZabka, JanRimaszombat (SK)5401985
SCLSchmeider RolandVeszprém2201985
DAIDalmeri ItaloSan Cristoforo (I)115401985 - 1990
VIMVimláti LászlóBudapest1381101985 - 1986
BTIBarta István GáborKisújszállás1375601985 - 1992
RPDRapavá, DanielaRimaszombat (SK)6501985
DCODóczi OttóBudapest101001985
LNJLengyel Jen?Bátaszék17501985 - 1986
LNELang, ErikRimaszombat (SK)7501985
HANHanacek, VladimirRimaszombat (SK)15701985
HERHerceg ZsoltMosonmagyaróvár3586601985 - 1997
CMGCsomós GáborRimaszombat (SK)463601985 - 1989
LMIL?rincz MiklósPécs1263701985 - 2005
BRYBerky, IgorRimaszombat (SK)141401985 - 1988
SKYSkypala, IgorRimaszombat (SK)1569231985 - 2000
FDYFeledy, StefanRimaszombat (SK)171501985 - 1988
BLJBalázs JózsefBudapest512701985 - 1987
NOSNosal, IvanRimaszombat (SK)3301985
KCNKucinskas, ArunasTarybu (ES)3552701985 - 1991
VANVanek, RichardRimaszombat (SK)7701985
NEWNewman, MariánRimaszombat (SK)2201985
OSIOsvald LászlóVeszprém1107278271985 - 2007
TISTiszinger IstvánVeszprém, Gy?r2865601985 - 1991
VAUVágújhelyi FerencBudapest973501985
KLAKelemen AttilaMende322201986 - 1989
NTHNeuwirth CsabaKomárom161501986 - 1988
CTICsóti IstvánBudapest115712301986 - 1990
DAKDanskin, KeithAmherst (US)1513111986
MRGMári GáborOroszlány10601986
CMECsiszárné Molnár ÉvaPécs381201986 - 1988
KZZKäsz LászlóBóly464301986 - 1988
POJPozsonyi JózsefVác111101986
TORTordai TamásBudapest15T, 25T154561278714701986 -
ISKIskum JózsefBudapest8301986 - 1994
DACDankó CsabaDebrecen1011801986 - 1991
ZLYZalay HorkaBudapest3301986
ARKÁrkosi ZoltánOroszlány9501986
FKBFekete BalázsTatabánya10501986
MAUMaurer LászlóBudapest17601986
SPYSpányi PéterBudapest6601986 - 1989
STPSzutor PéterBudapest2928270381987 - 1994
WSTWieszt KrisztiánDág227714401987 - 2000
LTTLitter JánosMende5501987
HMTHámori TamásDebrecen17701987 - 1988
BGKBagó KatalinKalocsa5501987
ASDAszódi ZoltánDebrecen442101987 - 1988
TFETörök FerencDunaszerdahely (SK)121201987
HVYHavassy DóraBudapest1565701987 - 1997
TRGTresó GáborAbasár141401987
SBRSzeibert KárolyBudapest10901987 - 1989
NSNNagy SándorB?s (SK)533801987 - 2003
FKJFekete JánosFels?zsolca13557356241987 - 2004
HMRHamar GáborDunaszerdahely (SK)9901987
DUSDusek, JiriBrno (CZ)1162501988 - 1993
PLPPoloma PálVasarut (SK)8801988
NYZNagy Zoltán AntalBudapest400217841988 - 2008
TTATóth TamásBudapest48412421988 - 1994
MMTMaródi MátéBudapest8801988
DRODunai Rezs? ÖdönTatabánya8801988 - 1990
TTKTóth D. KrisztiánDunakeszi3797172101988 - 2016
FEJFejes ÁrpádVámosfalu (SK)151501988
KNLKánnai LászlóBudapest221401988
NMGNémeth GergelyLeg (SK)111101988
GZIGregor ZitaTatabánya262001988 - 1989
MGIMogyorósi ImreBudakeszi613011988 - 1992
NILNagy IllésSülysáp6501988 - 1989
WOOWoodell, PaulAlbany (US)6601988
GYJGy?ri JánosHéhalom7701988
FITFiló ZsoltBalatonkenese7701988 - 1989
NVYNovotny DánielBudapest322401988 - 1989
NMBNagy Mélykúti BencePécs181501988 - 1992
SERSeres ZsoltSzolnok, Zagyvarékas3556901988 - 1992
CENCsenkey LászlóSomorja (SK)121201988
CBKCabaková, BeataBesztercebánya (SK)3301988
SAOSzalma ZsoltEsztergom2638701988 -
CALCsatlós GézaBudapest1101988
JOOJoó IstvánSülysáp181001988 - 1989
TCHTeichner SzilárdBudapest1404233521988 - 2013
KUDKudor GyöngyvérBudapest251901988 - 1992
SBJSzabó JózsefRimaszombat (SK)7701988
SILSimonics LászlóBudapest9901988
VICVicián ZoltánHéhalom19491631091988 - 1995
JKBJakab ZsoltCsallóközaranyos (SK)191901988
BLZBalogh ZoltánBudakeszi101001988
MOZMolnár ZoltánTorda (RO)39718871988 - 2013
SMRSzepessy MiroslavRimaszombat (SK)6601988
KKLKéri KálmánHelvécia1101988
KETKertész TamásBalatonkenese3301988
KCLKocsis LászlóHídvégardó4401988
SRBSzabó RitaBalatonf?zf?69110811988 - 1996
KNEKovács IstvánnéBudapest15801988
SNOSzentaskó LászlóBudapest34092464192651988 - 2016
TDBTüd?s BalázsBudapest2215801988 - 1989
VIDVida LajosDunaszerdahely (SK)151501988
ANTAntalicz PéterSülysáp261501988 - 1989
OLEOndra, LeosBrno (CZ)1053901989 - 1991
KIIKuti IldikóBosta8601989 - 1993
BCZBoncz LászlóZalalöv?1101989
SIVSimon, VojtechBrno (CZ)184514511989 - 1993
JOKJónás Károly?1101989
SZCSz?cs LászlóKecskemét412401989 - 1990
SLLSz?ll?si AttilaKecskemét119219371989 - 1992
SLVSzarka LeventeKecskemét4708240451989 - 1992
SLYSzéplaky MáriaRimaszombat (SK)1101989
GRZGere ZsuzsaTát2201989
VIIVincze IvánPécs7x35 B, 24x40 M, 7x50 B, 10x50 B, 50/540 L, 20x80 B, 170/1140 T272323921989 - 2019
KKSKékes-Szabó GyörgyBudapest13901989
RODRodriguez, DiegoMadrid (E)31421989 - 1993
LATLadányi TamásBalatonf?zf?1164921989 - 2002
RECRecsek RenátaKutas561901989 - 1995
CSDCseri DénesSülysáp4401989
TEVTóth ÉvaBudapest443601989 -
DELDeli JuditTatabánya7701989
VPAVoight PetraBudapest251801989 - 1991
PUSPusol, Francisco? (E)464121989 - 1993
HDHHadházi CsabaHajduhadház200/1000 Newton621716816641989 -
PSTPosztobányi KálmánSzabadbattyán271201989
HLPHlous, PetrBrno (CZ)7101989
DINDinnyés IstvánSülysáp4401989
KYJKároly LajosSz?ce181701989 - 1991
SACSápi CsabaKecskemét3419382501989 - 2012
VVRVavrek RolandBudapest8801989
KRZKránicz ZoltánBudapest1112901989 - 1997
PRDPurdeková, DanaRimaszombat (SK)1101989
ZSLZseli JózsefMez?falva4221989 - 1996
POTPolgár TiborBudapest7701989 - 1990
SBTSzabó RóbertAjka64106607571989 - 2007
PACPap CsabaVeszprém805891990 - 1993
PTRPetrovics PéterBudapest1092501990
ZGIZagyi FerencNagykörös1725601990 - 1993
FFCFarkas FerencEsztergom2201990
PJNPalanki JánosTengelic3301990
PJIPálos JuditKörnye2201990
BOIBoros IstvánGödöll?2101990
BEIBalázs ErikaDorog3301990
HIAHigi Anett RékaPécs12801990
DTRDömötör RóbertKisbér251201990 - 1992
KRDKardos MihályMáriahalom4401990
MSJMosonyi JuditTatabánya2201990
GENGyenizse PéterKomló2938701990 - 2006
GLGGlász GáborKörnye1101990
MONMartin MónikaTarján1101990
GLAGál AndreaBudapest3301990
KMTKmetovics TamásBudapest8601990
TNITenger IstvánKisbér1101990
TTRTóth RóbertBalatonkenese322001990
KOYKónya AndrásSzomolya1014401990 - 1991
BKGBakos GáspárBudapest171671991 - 2002
VABVarga BálintFels?zsolca481301991 - 1993
KRUKerszturi ÁkosBudapest8619811991 - 2004
SNPSzentei PéterBudapest3301991
EDKÉdes KrisztiánVeszprém1445801991 - 1996
HDIHidi ZsoltFels?zsolca291301991
TGBTóth GáborBudapest141401991
BKLBulickova, LucieBrno (CZ)39601991 - 1992
MNTMaronics TiborPécs573301991 - 1992
MNJManek, JanPrága (CZ)1101991
BENBencze ZsoltPécs1101991
KBTKeszhelyi BernadettGyöngyös25901991 - 1994
HJRHevesi Zoltán, ifj.Kaposvár763301991 - 1995
TMITárnai MihályPécs322401991 - 1993
SMASiklós MariannMáriahalom3301991
CINDr. Cziniel SzabolcsPannonhalma, Zirc2x42B, 80/400L, 203/2032SC, 406/1800T1425143701991 -
UHAUhrin AndrásStavanger (N)12 L, 8 L, 15x70 B, 10x50 B, 6.5x32 B23146901991 -
NGBNagy GáborHej?papi12475801991 - 1999
KLPKálóczy PéterBudapest693201991
BJFBarankai JózsefSzomolya141101991
KIDKeszthelyi DánielGyöngyös24309401991 - 1998
NSLNejeschelba, ThomasSternberk (CZ)1295801991
TIATímár AndrásBudapest25 SC44184349211991 - 2019
VIAVígh ImolaJuta171401991
KUJKujal, JosefHradec Kralove (SK)9201992 - 1993
DRUDrucskó IstvánFels?zsolca1073101992 - 2002
GRAGrajcar, ZdenkoRimaszombat (SK)7101992
JAKJankovics GáborFels?zsolca553001992
PJUPéterfalvi JuditKaposvár421601992 - 1993
NYONyír? OttóAjka815601992 - 1995
PRPPresits PéterBudapest262001992 - 1993
KRTKrticka, JiriPolice nad Metuji (CZ)28216411992 - 1996
JAOJanousek, Otto? (SK)9101992
PUPPusol, PacoMadrid (E)15251992
LOTLozano, TeresaMadrid (E)1101992
SRYSárneczky KrisztiánBudapest30074011331992 - 2017
NMLNagy-Mélykúti LucaPécs6601992
BEGBegeni, PetrRimaszombat (SK)1101992
VZSVarga ZsuzsaVeszprém151401992
VEYVesely, Jan? (SK)24101992
STRSretr, Petr? (SK)1101992
FEBFehér BertalanBonn (D)13501992
FEDFehér DánelBonn (D)13601992
LKYLahky, Martin? (SK)15101992
LMKLáng Miklós, Dr.Pécs8701992 - 1993
KSTKókai István, ifj.Nagykanizsa3101992
KTGKatona GergelyAjka101001992
SBGSzabó GáborNagykörös682601992
FAPFabian, Petr? (SK)3101992
FARFarinuc, DavidRimaszombat (SK)5101992
KYSKysely, JanVlasim (SK)30401992 - 1993
GAAGamási MártaPécs9801992
GAPGarcia, PacoMadrid (E)24301992 - 1993
BZIBerecz TiborBudapest5401993 - 1995
JUPJuharos PéterVárpalota1245611993 - 1997
CILCillik, VratislavRimaszombat (SK)7701993
RUIRuzsinka IstvánSzekszárd6401993 - 1995
ROFRózsa FerencVác423611993 - 1998
HMOHevesi MónikaKaposvár15901993 - 1995
TALTálos HenrikKeszthely2101993
VLLVörösházi Vill?Veszprém892701993 - 2006
KRGKutrovácz GáborKaposvár141401993
SKOSkobrák JuditBudapest452601993 - 1998
FIAFerenczi AlpárAjka6601993
FRBF?rész GáborSzeged12101993
BZABerecz TamásSzekszárd3301993
KKIKókai IstvánNagykanizsa2201993
TRUTrupka ZoltánSzékesfehérvár2101993
JRGJaroslav, GerbosRimaszombat (SK)252501993
GAFGarcia, FrancescoMadrid (E)29131993
FOAFodor AttilaVeszprém1505611994 - 1997
KAUKapus IldikóBudapest5511994 - 1995
PZSPorhanda ZsoltKecskemét71021501994 - 1996
CRNCsernik AntalSzekszárd321801994 - 1995
FOTFodor TamásBudapest8801994 - 1995
MSEM. Holdinger EmeseVeszprém9911994
SAUSzabó GyulaSzeged37213751994 - 2002
CIACsányi JanekSzeged2358001994 - 1999
HRPHorváth PéterVeszprém221501994 - 1995
NEZNémeth ZoltánSzedres4401994
HMAHamvai AntalNagyhalász2536671994 - 1995
LAZLantos ZsoltBudapest11901994 - 1995
TOJTóth JánosSzekszárd191401994 - 1995
VMMVámosi MártonSzekszárd121001994 - 1995
CSZCsizmadia SzilárdZalaegerszeg161501994 - 2005
ERDErdei JózsefBogyiszló10x60B, 200/1000 Newton196893453261994 - 2019
SPISimonkay PiroskaZalaegerszeg2201994
DAZDanóczy Zsolt DánielSzarvas231501994 - 1995
JZSJózsa SándorDebrecen63114601994 - 2005
BLIBalogh IstvánNabrad7951235171994 - 2009
SCUScurtu, Virgil V.? (RO)4292101994 - 1998
LYRLukácsy DorottyaBudapest?4401994
BSTBásti ÁgnesAlmágy (SK)3301994
PGYPéter GyörgyVeszprém161101994 - 1995
KSHKiss HajnalkaSzékesfehérvár824001994 - 2000
BJABója NóraSolymár342601994 - 2000
SITSzalai TamásBudapest151001994 - 1996
TTBTóth GáborAbasár401701994 - 1996
SZFSz?ke FerencAjka453701995 - 1996
ZNYZákány ZalánÁsotthalom151301995 - 1996
KGBKaszás GáborSzeged131001995
JMBJámbor EszterAjka4201995
KKYKökény GyulaBudapest5401995
SZX--> SAO ???5501995
BAOBakonyi TamásSzeged1101995
HROHevesi RóbertKaposvár4401995
SMBSomosvári BélaMiskolc271801995 - 2004
KMEKukó MelindaSátoraljaújhely, Szeged1101995
SEDSzegedi LászlóMiskolc12×80B492111301995 - 2019
KRRKrajcz RóbertBudapest?1101995
KTIKárpáti ÁdámTörökbálint281821501995 - 2018
BGGBaglyas GáborBudapest131301995 - 2006
SBOSzabó Berta?4401995
SAPSzakál PéterSzeged683301995 - 1996
HFAHoffmann AndreaPécs3301995
TENTenkei OlgaSzolnok, Szeged8801995
CSRCsarnai NoémiBudapest2201995
OPIOpitz AndreaBudapest2201995
OSVOsváth PéterSzár1212601995 - 1998
FCAFausel, Charles A.? (US)3124401995
ESEEszenyi EmeseBudapest3301995
POYPoyner, GaryBirmingham (GB)2053267501434491995 - 2017
NGENagy GergelyNagykörös272701995
MCZMóczik CsabaBudapest1101995
LAULauer Zoltán?2201995
HASHaász Alexa?3301995
DKADolp KatalinBudapest733301995 - 2000
PRRPrait RékaKaposvár5501995
MKJMcKenna, Jerome? (US)403791996
PSKPuskás FerencKomádi47297501996 - 2002
ZSMZseli MártaMez?falva1101996
SEASeb?k PetraBudapest723101996 - 1998
BRTBarát ÉvaBudapest212011996 - 1998
TAATari AnnaSzékesfehérvár161311996 - 1999
MIKMiklós KatalinBudapest383501996
VROVarga RóbertBudapest9701996
MAGMagyarics ZoltánDebrecen1874601996 - 2000
ZGNZágoni BalázsBudapest491501996
SIOSimon DóraSopron302601996 - 1997
KOSKoszó JózsefSzeged2778501996 - 2000
SKISzentes KingaBudapest6601996
PSZPintér SzabinaKunszentmiklós121101996 - 1998
WINWindecker SzabolcsSzeged1101996
BECBecker NorbertBudapest1101996
NLBNémeth L. Bence? (SE)5519131996 - 1999
SNJSchlineider Norbert János?1101996
CSKCsák BalázsÚri1041191181996 - 2011
PZTPosztpisl GyöngyiKiskunhalas2299801996 - 2001
RICRicza RóbertCegléd821234401996 - 2008
SSLSzabó LászlóSzeged1101996
SNTSánta GáborKisújszállás5029321101996 - 2013
DLLDobó LászlóHorgos (YU)1101996
CRICseri GáborFót1484601996 - 2003
ALSAlmási CsabaBudapest2201997
UNKUntener KornélKiskunhalas4401997
FGBF?rész GáborSzékesfehérvár1111997
CSGCsörgei TiborSárrét (SK)369315381997 - 2016
AKAAckermann ÁdámBudapest221701997 - 2001
SRGKeszthelyiné Sragner MártaBucsu2451601997 -
KOKKovács KrisztinaSzékesfehérvár7701997
MUSMustos SzilviaKiskunhalas4401997
FEZFarkas ErzsébetEsztergom4401997
BMMBammer, FerdinandWien (A)3301997
DULDulichár GáborMiskolc241401997 - 1998
DSZDobra SzabolcsSzékesfehérvár502501997 - 1998
UNOUntener OlivérKiskunhalas3301997
MAIMatiz IvánMonor1101997
WIPWilland PéterEcsegfalva2146801997 - 1998
SKPSzékvölgyi PéterVeszprém6301997
SAGSzabó GáborMonor622801997 - 1999
KGGKővágó GáborBudapest892301997 - 1998
KSSKiss LászlóOrosháza8701997 - 1998
BAJBajor PéterSzékesfehérvár322301998
DNADán AndrásEtyek1111998
ECSEcsedi AdriennBudapest181201998
KNYKanyó PéterBudapest4401998
PALPalinkó OszkárZrenjanin (YU)8801998
GAVGavlik IstvánBudapest?4401998
KIZKiss ZsoltLeg (SK)5501998
KSGKiss GáborSzeged2201998
PTYPásztoy András?2201998
BETBeretka ImreMonor2101998
GAJGaál JózsefLeg (SK)5501998
HRVHorváth TiborHegyhátsál269111998 - 2000
BBZBebesi ZsófiaPécs, Szeged9901998
KUGKurucz GabriellaBudapest161301998
SCASchmidt AttilaKecskemét4072333921998 - 2009
TTZTóth ZoltánFert?szentmiklós4651681271998 - 2012
ROZRózsahegyi MártonBudapest371811998 - 2004
BODBodó AnitaLeg (SK)2201998
KOTKovács TiborKisújszállás189815201998 - 1999
JUHJuhász AndrásSzeged20303041721998 - 2013
POLPolgár CsillaBudapest6601998
BRKBerkó Ern?Ludányhalászi30991998 - 2002
TTPTóth PéterSzeged2201998
HEGHeged?s GáborSzeged3301998
SEBSeb?k LászlóSzeged?1101998
ROMRomsics Bence?151201998 - 2000
VRKVirga Krisztina?3301998
NAGNagy ÉvaLeg (SK)6601998
BZSBalogh Zsombor? (B)431201999
FDDFöldesi DóraBudapest1101999
RCJRácz JánosKisújszállás6601999
REIReiczigel ZsófiaBudapest149010601999 - 2008
KERKerékgyártó Zita?3321999
KLLKelley IstvánMiskolc1865901999 - 2002
LILLiziczai LászlóGyomaendr?d32743901999 - 2011
MSZMaros SzabolcsCegléd20089101999 - 2019
BAGBalogh Zoltán, ifj.Hajduböszörmény120417501999 - 2004
SONSonka, Adrian BrunoBukarest (RO)1027154141999 - 2007
TACTari CsillaSzékesfehérvár3201999
KSFKovács Sándor FerencPilisvörösvár2770373231999 - 2004
BOZBozsóky JánosKaposvár161431999 - 2005
GBRGere BernadettSzeged10701999 - 2000
CZOCzoch AndrásNagymaros161001999
SICSip?cz BrigittaFert?szentmiklós7938511999 -
NSZNoszek TamásK?szeg5101999
HLIHorváth László IstvánTamási8301999
HOLHollósi BotondHarta3302000 - 2002
MZRMészáros AndrásSzeged1102000
REZRezsabek NándorBudapest5806002000 - 2009
KEZKereszty ZsoltMiskolc1753688502000 - 2007
MZCMizsér CsabaBudapest181202000 - 2001
SKTSziládi KatalinSzeged1102000
BLGBalogh GáborSzeged1102000
SBXSzánthó BellatrixBudapest5302000 - 2002
KSAKiss ÁronDunakeszi?7944402000 - 2002
KATKatonka TiborDebrecen8253902000 - 2003
BONBonyák JánosSzeged2202000 - 2002
KBRKovács GáborHódmez?vásárhely1102000
MTVMátis ViktóriaVecsés211302000
PPNPapp ÁgnesKecskemét7602000
STTSimon Attila?3302001 - 2002
JARJárdi Mihály?2202001
OHAOllé Hajnalka?391502001 - 2005
DIVDivéki ZsoltZenta (YU)9102001 - 2002
PSPPápics PéterBudapest1634902001 - 2004
NASNagy SándorB?s (SK)4402001
SCPSchalk PéterBudapest4402001
BORBorsos AndrásBudapest2202001
MJPMojzes PéterSzekszárd1102001
BNHBánhalmi BalázsBudapest1102001
PPDPapp Sándor, ifj.Kecskemét522922001 - 2008
SLRSzánthó LénárdBudapest2202002
SMZSchmidt ZoltánBudapest421202002 - 2003
DERDerekas AlízSzeged251302002 - 2008
NABNagy BarbaraBalatonalmádi131202002 - 2019
KASKaszt ÁkosHarta853602002 - 2006
HEIHeiner ZsuzsaSzeged101002002
HDAHatvani Dorottya?11802002 - 2004
LUALukács AttilaSzarvas?1102002
WETVeress TamásLég (SK)421002002 - 2003
MLTMiltner TímeaSzeged1102002
BOLBoleska GáborBudapest541102002 - 2010
KVDKovács AdriánLég (SK)75564502003 -
VENVén IstvánHarta1102003
MPTMolnár M. PéterBudapest792221912003 - 2018
JATJakabfi TamásBudapest52112762003 -
BOMBoros-Oláh MónikaBudapest8702003 - 2004
KBEKovács BenedekGyál101002003 - 2004
KLZKuli ZoltánBudapest3947902003 - 2006
LABLaborczi LászlóBudapest2202003
MRMMartinecz MátyásBudapest4302003
VEPVeress PéterLég (SK)2202003
KJUKovács JuditGyál351802003 - 2005
MRVMorvai JózsefFülöpszállás241702003 - 2006
KOBKovács GáborBudapest1102003
BTBBorsányi TiborGalánta (SK)6602003
CZBCzeglédi BalázsHajdúszoboszló40502003
SPESzékely PéterSiding Springs (AU)201115922003 - 2007
KOOKovács GáborBudapest1102003
AMBAmbrus ÁdámNyíregyháza5741002003 - 2008
STSSzékffy TamásBudapest5402003
FJAFejes AttilaSimonyifalva (RO)4763902003 - 2008
AZOAsztalos TiborDomaszék2934725844702003 - 2015
SBBSzabó BarnaBudapest4402003 - 2004
DLADorogi LászlóGödöll?10x50B,150/1500SC623802003 - 2014
MDMMód MelindaÜröm8802003 - 2005
DBVDobos VeraBudapest7502003 - 2005
RPMRépás MártonKiskunlacháza5402004 - 2005
MCRMizser CsongorBudapest201302004 - 2006
SNSSzentaskó TamásVeresegyháza7552004 - 2016
ALUAranyi LudmillaBudapest2202004
FOBFodor BalázsSülysáp4781191062004 - 2018
STMSzalai TamásSopron452702004 - 2011
PPVPapp VeronikaFót131302004
GEAGecse AndrásBudapest1102004
HNRHárs NóraBudapest3302004
SESSzabó EszterTiszaújváros5502004 - 2005
POVPolozun ValériaTIszaújváros5502004 - 2005
WAHWalter HelénaDunavecse1145902004 - 2008
MOCMohácsi IstvánBudapest151502004 - 2005
GYAGy?rffy ÁkosZalaegerszeg101002005
GGZGörgei ZoltánTamási, Budapest, Baja300/1500 Dobson, 90/1000 refraktor, 80/400 refraktor, 15x70B, 7x50B2651197202005 -
TTMTóth MariettaBudapest743202005 - 2008
SNFSzenkovics FerencKolozsvár (RO)1102005
SNASzenkovics AnnamáriaKolozsvár (RO)1102005
MOAMorvai AnikóFülöpszállás191502005 - 2007
MALMajzik LionelTápióbicske892612005 -
BRSBarabás SzendeCsíkszentmárton (RO)4402005
NAINagy IstvánSepsiszentgyörgy (RO)361312005 - 2007
KISKiss SzabolcsTápiószecső201742006 - 2015
TODTardos DánielBudapest1102006
NEBNemoda Bence?6502006 - 2008
NAKNadalán KrisztiánBudapest1102006
BEMBalogh EmeseBudapest5102006
HIJHolubiczky JánosMaslovce (SK)3302006
GDMGalea De Giovanni, MartinLa Valetta (M)1102006
KKZKis Klára ZsófiaBudapest14702006 - 2007
LUDLukács Dániel?141002006 - 2008
BLCBalaton LászlóBudapest11802006
LTSLátos TamásBudapest4402006 - 2008
MAKMakay ÁgnesPécs251402006 - 2007
MBRMandek BrigittaSimonyifalva (RO)4102006
KLRKlimaj RenátaSzarvas543802007 - 2009
TECTepliczky CsillaBudapest1188512007 - 2016
SEISzeitz IldikóBudapest3302007 - 2009
NALNemes AttilaBékéscsaba53398132007 - 2009
MZIMizser CsongorBudapest3302007
BKJBakos JánosMende300/1500 Dobson, 10x50B, 20x60B42647370167972007 -
TTJTóth JánosKisújszállás343302007
MLOMönich LászlóDabas3102007
PDLPlesa DánielTápiószentmárton942902007 - 2008
PAUPaulovics IstvánTápióság4402008
TAKTakács MarcellKaposvár1102008
SEPSzeles PéterJaník (SK)1225402008 - 2014
SGYSoponyai GyörgyDunakeszi21672291032008 - 2012
STJStickel JánosSzentendre2284662242008 - 2012
HNYHanyecz IstvánBékéssámson181302008
HLSHollósi István3302008
HRJHornyák JánosÚri4402008
MDKMüller DánielSzabadszállás602402009 - 2010
MMIMagyari MiklósBudapest604102009 - 2011
HAOHanyecz OttóBudapest81802009
KOZKolarovszki-Sipiczki ZoltánDunakeszi391202009 - 2015
BRZBaracki ZoltánSzécsény201102009 - 2010
TZST?zsér AttilaGödöll?331902009 - 2010
BEBBécsy BenceÉrd522602010 - 2014
MEGMeggyes KatalinSzázhalombatta1102010
KPCK?rös Pál CsabaNagyk?rös935312010
BZFBiró ZsófiaLillafüred5502010
KECKecskés JuliannaDabas1102010
BOGBorszéki GyörgyBudapest2202010
JLOJuhász LászlóBudapest25T; 10L; 12X50B2810454242010 -
NLZNémeth LászlóPétfürdő10x50,130/650N, BRT4781441502010 - 2014
ZVGZvara GáborJászberény6499112011 - 2015
BCJBacsa JánosJászberényOrion 200/120079214912011 - 2016
ISTIstván RóbertMucsi1102011
SPTSzalai PéterKisunyom10×50 binokulár663102011 -
KNKKörei-Nagy KristófJászberény8702011 - 2013
KKMKöhler KittiBudapest373102011
KCSKalup CsillaJászberény592712011 - 2014
VIGVigh BenjáminJászberény254/1200 Dobson7246132011 - 2014
NJUNagy JuditJászberény6602011 - 2012
HUZHuzina SalomeJászberény13802011
SBKSzabó KittyJászberény301832011 - 2014
HNKHannák Judit211302011 - 2012
VRDVeréb DánielBudapest131002011 - 2012
MYMMayer MártonBudapest541502012 - 2015
PROPrósz Aurél131002012
LARLaczkó Tibor33513302012 - 2015
CSVCseh ViktorDebrecensz, 8×40 B, 10×42 B, 130/650 T272302012
PANRieth Anna171502012
SETSeán ThompsonBudapest3302012
BTABaráth TamásJászberény4412013 - 2014
SBSSzabó OrsolyaJászberény1102013
EVALaczkó ÉvaÚjkérB, 130/650N2202013 - 2014
KVSKovács SzilviaNagykáta2202013
KESKeszthelyi SzilviaBudapest1102013
PAEPalla EndreBudapest4402013
HEMHegyi MártonBudaörs1102013
KEPKeöves PéterFüle1102013
CEDCseh DomokosBudapest1102013
REMRédli MátéVárpalota4402013
GLSGulyás KrisztiánVeresegyház54802013 - 2017
ACSÁcs FlóraJászberény1102013
HGYHosták GyulaTápiószele80/900 & 70/500 Skywatcher refractor, 10X50 Binocular241902013 - 2015
HRGHeitler GáborBudapest12302013
BTHBathó AttilaJászberény6622013 - 2014
FLIFülöp IstvánJászberény1102013
KLKKlajnik KrisztiánBudapest793242013 - 2018
KMRKomáromi TamásBalatonf?zf?1485802013 - 2019
TTTTóth TamásBudapest2202013
TOATorma AnitaMiskolc1102013
VACVáczi SzandraNagykáta5522013 - 2014
NECNémeth CsillaSzeged1102013
VIBVilágos BlankaGyömr?221302013 - 2017
SOKSonkoly ZoltánSzarvas200/1000 Newton216100142014 - 2017
DAGDálya GergelyBudapest7702014
NOLNagy OlivérBudapest, Rákoshegy150/1200 N5502014
NADNagy AdriennSzentmártonkáta14101012014
TADTábi DávidJászberény3302014
DDRDudás RóbertCsolnok120/600L,20x80B,200/1000T3216102015 - 2017
TTITörök TündeBudapest10x50B, 100/900L2113802015 -
TMKTamaskó FerencHarka10x56 Binokulár1333502015 - 2017
BDDBánhidi DominikBaja ()150/750 Newton161102015 - 2016
MAMMayer Miklósmayermiki@gmail.com10902015
TUCProhászka SzaniszlóBudapest8L, 20T, 25T8802015 -
SKBSegesdi KonrádBudapestCelestron 10x42 B1102015
GUBGubicza LászlóVilonya2202016
KPTKiss PéterKerepes10T, 40.5T4202016 -
SRVSzarka ViktóriaJászberény151322016 - 2017
FSAFazekas SándorKókaSW 80/900, 12x56 B892802016 - 2017
GRSGrósz AlexandraJászdózsa342012016 - 2018
LVRLovró FerencNádasdladány161632017
SLISeli BálintSzombathely10x50 B, 90/910 L1502902017 -
LZSLadányi Zsolt ()2222017
CGACsörnyei GézaBudapest209132017
CSICsillag DávidBakonyszombathely144/900N15602017 - 2018
HZSdr.Horváth ZsoltDaruszentmiklós60/330, 130/650, 200/1000113112017
SULSzulovszky AndrásBudapest10x50 B, 10 L, 12 L952702018 -
MVNMátis István ()33613502018 -
ANNKovács AnnaTápiószecső ()131202018
ZSZZsíros ZoltánSzigethalom7x50, 15x80B2114102018 -
OLGBiriukova OlgaBudapest10x50 B501902019 -
SMTSzűcs Mátyás?1102019
KIAKiss László AndrásBudapest2202020
SIZSiegl ZoltánBudapest3302020
LEZLeitold ZsófiaBudapest2202020
EIGEigner BalázsCsabdi80L, 305T, 15x70B451802020
BAFBarkó FerencBudapest3302020
GSSGombos SzilárdSzászfenes (RO)80/400L,150/750T, 254/1200T764802020
MKKMaksai KatalinBudapest3302020
SASSas CsanádBudapest2102020
TIJTímár JasmineBudapest2102020
PELPéterfi LászlóBudapest5502020
BACBarczi GáborBudapest3302020
ZSOGuba ZsófiaBudapest11802020
BAZBacsó ZéténySzázhalombatta1102020
SAJSárközi JózsefPilisvörösvár29902020
RAFRab FanniBudapest2102020

Összesen: 968 észlelő.
Hibabejelentés és fejlesztési ötletek: vcssz@mcse.hu
Az adatok korlátozás nélkül felhasználhatók - azonban publikáláskor kérjük a forrás megjelölését, továbbá értesítést erről  a szakcsoportunk címén.
Az esetleges technikai észrevételekkel, problémákkal szintén a szakcsoportunkat keressétek.

Copyrights © MCSE-VCSSZ, 2003 - 2020