Változócsillag adatbank
Magyar Csillagászati Egyesület Változócsillag-észlelő Szakcsoport

Magyar Csillagászati Egyesület Változócsillag Szakcsoport

 
Észlelőkód: Jelszó: Regisztráció | Elfelejtett jelszó
Főoldal | Észlelések | Csillagképek szerint | Észlelők listája | Statisztikák | Észlelések beküldése


Változók megjelenítése csillagkép szerint

AND | ANT | APS | AQL | AQR | ARA | ARI | AUR | BOO | CAE | CAM | CAP | CAR | CAS | CEN | CEP | CET | CHA | CIR | CMA |
CMI | CNC | COL | COM | CRA | CRB | CRT | CRU | CRV | CVN | CYG | DEL | DOR | DRA | EQU | ERI | FOR | GEM | GRU | HER |
HOR | HYA | HYI | IND | LAC | LEO | LEP | LIB | LMI | LUP | LYN | LYR | MEN | MIC | MON | MUS | NOR | OCT | OPH | ORI |
PAV | PEG | PER | PHE | PIC | PSA | PSC | PUP | PYX | RET | SCL | SCO | SCT | SER | SEX | SGE | SGR | TAU | TEL | TRA |
TRI | TUC | UMA | UMI | VEL | VIR | VOL | VUL | Egyéb
Csillag neve TípusAmplitúdóPeriódus
#EROS2-CGRCB-13
000-BCZ-54
000-BFT-10
0045+5032OT
03338+3320PM
0334-0710SDS
042609.34+3541OT
0604+50C
0647+4915OT
0732+0641OT
0816+4530SDS
0849+20
0932+4725SDS
1014+34
102COMPS
1035+0551SDS
1126+0846SDS
1202+4503SDS
126COMP
126COMPS
1436NSV
1443MIS
1459+09
148COMPW
1501+5501SDS
1502+09ugmax: 18.5
1504+0847SDS
1504+09
1531+15
1538+5123SDS
1547478
1549529
1605+04
1613-0003SDS
1625+42
1627+1204SDS
1636+4652SDS
1726+5432SDS
1729+0054SDS
1749+1913OT
1901+08G
1901+08L
1RXSJ015017.0+375614
1RXSJ0532
1RXSJ063214.8+253620
1RXSJ1050-1404
1RXSJ105010.3-140431
1RXSJ161659.5+620014
1RXSJ183144.5+651135
1RXSJ2138
1RXSJ2138+2619
1RXSJ213807.1+261958
1SWASPJ162117.36+441254.2
2026NSV
20DDE
210016-024258CSS
212625+201948CSS
2140+58
21DDE
232022+4443OT
232022.34+444331OT
2349+56
2447939.4
24663NSV
3C273
3C279
3C371
3C382
3C66A
4838NSV
4C11.69
4C29.45
4C2945
4C32.55
78COMPNW
793C
79COMPNW
7OJ2
85COMPSW
85COMPW
85COMPW0
ANTIPINV7
ASAS-RCB-10
ASAS002511
ASAS173513
ASAS224349+0809.5
ASASJ0533
ASASJ053302+1808.0
ASASJ0534
ASASJ0535
ASASJ063953+0540.1
ASASJ065113+0222.1
ASASJ152200+2428.2
ASASJ173249-2142.0
ASASJ185126+2639.0
ASASJ193143-0017.8
ASASJ193217-0006.4
ASASN-14CL
ASASN-14CV
ASASSN-13AA
ASASSN-13AE
ASASSN-13AK
ASASSN-13BJ
ASASSN-13BS
ASASSN-13CK
ASASSN-13CZ
ASASSN-14AG
ASASSN-14CA
ASASSN-14CL
ASASSN-14CV
ASASSN-14ID
ASASSN-14JV
ASASSN-15AX
ASASSN-15BP
ASASSN-15BU
ASASSN-15CR
ASASSN-15DP
ASASSN-15FH
ASASSN-15HD
ASASSN-15JD
ASASSN-15NI
ASASSN-15NV
ASASSN-15PO
ASASSN-15RS
ASASSN-15SR
ASASSN-16BE
ASASSN-16EG
ASASSN-16FY
ASASSN-16IA
ASASSN-16MO
ASASSN-16NQ
ASASSN-17FN
ASASSN-17HX
ASASSN-17IJ
ASASSN-17KG
ASASSN-17LA
ASASSN-17LR
ASASSN-17NI
ASASSN-17OU
ASASSN-17PM
ASASSN-17PN
ASASSN-17QF
ASASSN-17QL
ASASSN-18AAN
ASASSN-18BH
ASASSN-18DO
ASASSN-18EU
ASASSN-18EY
ASASSN-18FK
ASASSN-18HA
ASASSN-18IC
ASASSN-18IQ
ASASSN-18PE
ASASSN-18QG
ASASSN-18SH
ASASSN-18WA
ASASSN-19AAD
ASASSN-19AG
ASASSN-19AN
ASASSN-19AX
ASASSN-19NL
ASASSN-19OM
ASASSN-19SW
ASASSN-19XQ
ASASSN-19YG
ASASSN-VJ195442.95+172212.6
ASASSN13AX
ASASSN14CL
ASASSN14CV
ASASSN15BP
ASASSN16EG
ASASSN17HX
ASSASN-15NI
AT2016GKJ
AT2017EAW
ATLAS18OLB
BETELGEUSE
COMP2V131
COMP2V1316
CRTSJ162806.2+065316
CSC03798-00492
CSS080506:085409+201339
CSS090911:221232+160140
CSS091106:023638+111157
CSS100615:215815+094709
CSS101212:002657+284933
CSS111004
CSS111004:214738+244554
CSS111124:072144+663838
CSS130905:210016-024258
CSS131223:062450+503111
CSS210016-024258
CSS212625+201948
CSV100032
CTA102
CZDEL0
CZEV200
DDE163
DDE20
DDE21
DDE48
DDE51
EPSILONAURIGAE
EQJ010959.2+280125
EQJ2143+4612
EROS2-CGRCB-13
EROTJ0514+6711MAS
EUVEJ0854+
FBS1719+83
FBS1735+82
FGSGEVAR
FSVJ1722+2
GAIA16AYE
GAIA18BMT
GRB030329
GRB040717
GRB050209
GRB050313
GRB050315
GRB050319
GRB050504
GSC03383-00431
GSC03798-00492
GSC03944-00281
HBC722
HD198478(55CYG)
HD38451
HS0218+32
HS0218+322
HS0218+3229
HS0229+8016
HS0417+74
HS0417+744
HS1016+34
HS1016+341
HS1340+15
HS1340+152
HS1813+61
HS1813+611
HS1813+612
HS1857+71
HS1857+712
HS2214+28
HS2214+284
HS2219+18
HS2219+182
HS2325+82
HS2325+8205
HS2331+390
HS2335+820
IRAS03536+6235
IRAS035462
IRAS21443
IRAS21443+
J0932+4725SDS
J1035+0551SDS
J1050-14041RX
J1126+0846SDS
J120231+4503SDS
J1501+5501SDS
J1538+5123SDS
J1613-0003SDS
J1627+1204SDS
J1636+4652SDS
J1842+4837PNV
J2010+1303
J2138+26191RX
J2158+2419PNV
KIC2856960
KIC8462852
KISJ192651.94+503301.7
LANNING17
LPH123
LPH128
M31N2008-12A
MARK421
MARK501
MARK509
MASTEROT
MASTEROTJ004527.52+503213.8
MASTEROTJ030205.67+254834.3
MASTEROTJ042609.34+354144.8
MASTEROTJ051415.56+671120.3
MASTEROTJ064725.70+491543.9
MASTEROTJ073208.11+064149.5
MASTEROTJ095310.04+335352.8
MASTEROTJ162323.48+782603.3
MASTEROTJ172758.09+380021.5
MASTEROTJ174305.70+231107.8
MASTEROTJ204627.96+242218.0
MASTEROTJ211258.65+242145.4
MASTEROTJ212624.16+253827.2
MASTEROTJ234843.23+250250.4
MISV1147
MISV1443
MISV1448
MOT004550
MOTJ042636
MOTJ095334
MOTJ095339
MRK501
N.SCT2017
NA2013
NAQL2009
NCAS95
NCEP14
NCMA2018
NCYG07
NCYG08
NGC1275
NGC4051
NGC4151
NGC5548
NGC6543
NGC7469
NOPH2012
NOPH2018
NOPH2018NO.3
NOVACAS95
NOVACYG2014
NOVAM31
NOVAM3111
NOVAOPH2012
NOVAOPH2015
NOVAOPH2018NO.3
NOVAPER2018
NOVASCO2015
NOVASGR2015
NPER2018
NSCO2012
NSCO2015
NSCT2017
NSCT2018
NSGR12/4
NSGR152
NSGR2012
NSGR2012NO.4
NSGR2015_2
NSV00089
NSV00189
NSV00193
NSV00343
NSV00360
NSV00389
NSV00650
NSV00751
NSV00783
NSV00788
NSV00791
NSV00793
NSV00806
NSV00808
NSV00818
NSV00860
NSV00883
NSV00886
NSV00895
NSV01280
NSV01391
NSV02008
NSV02026
NSV02134
NSV02229
NSV02271
NSV02512
NSV02519
NSV02557
NSV02731
NSV03369
NSV04147
NSV04618
NSV04838
NSV05976
NSV06696
NSV07290
NSV07373
NSV07883
NSV10836
NSV11154
NSV11164
NSV11664
NSV11753
NSV11960
NSV11988
NSV12038
NSV12218
NSV12224
NSV12239
NSV12439
NSV13007
NSV13034
NSV13234
NSV13571
NSV13582
NSV13834
NSV13852
NSV13994
NSV14284
NSV14473
NSV14581
NSV15108
NSV15112
NSV15133
NSV15235
NSV15251
NSV15450
NSV15452
NSV15504
NSV15507
NSV15513
NSV16153
NSV16181
NSV18241
NSV18384
NSV19092
NSV19455
NSV20408
NSV22221
NSV22773
NSV23774
NSV24075
NSV24578
NSV24587
NSV24663
NSV24959
NSV25747
NSV25754
NSV25966
NSVS122568
NSVS12529703
NSVS7984734
NSVSJ0041146+565901
NSVSJ0612441+273931
NSVSJ1827300+154125
NSVSJ1925313+211001
NVUL07
OI+158
OJ287
OT081
OTJ0045+5032
OTJ042609.34+3541
OTJ1749+1913
OTJ232022.34+444331
PGIR19BRV
PKS0716+7
PKS0716+71
PKS1510-089
PMI03338+3320
PNV1842+48
PNV2109+13
PNVJ03093063+2638031
PNVJ06000985+1426152
PNVJ060014
PNVJ06270375+3952504
PNVJ06483343+0656236
PNVJ06501960+3002449
PNVJ16271698+0405590
PNVJ17144
PNVJ17180658-3204279
PNVJ17260708-2551454
PNVJ17292916+0054043
PNVJ17395
PNVJ17422408-2053088
PNVJ17422408.2053088
PNVJ18142514-2554343
PNVJ182-2
PNVJ18202
PNVJ1842+4837
PNVJ18422
PNVJ18523496-0018423
PNVJ19023335+0315190
PNVJ19150
PNVJ19150199+0719471
PNVJ191507
PNVJ20205397+2508145
PNVJ20233073+2046041
PNVJ20422233+2712111
PNVJ2158+2419
PNVJ21581852+2419246
PNVJ23080471+6046521
PSNJ01364816+1545310
PSNJ12262933+3113383
PSNJ18193
PTF11IQB
PTF12GZK
PTF1J071912.13+485834.0
ROTSE1J164341.65+251748.
ROTSE1J164341.65+251748.1
ROTSE3J100
RSQR
RXJ0131.4+
RXJ0403.1+
RXJ0440.9+
RXJ0532+62
RXJ053234.
RXJ1131+43
RXJ1437.0+
RXJ1437.0+2342
RXJ1610.1+
RXJ1831.7+
RXSJ042332
RXSJ053234
RXSJ161008
S50716+71
S50716+714
SAO106516
SAO46574
SAXJ0635+0
SCB
SDSS0155
SDSS015500
SDSS023300
SDSS0334-0710
SDSS033449
SDSS040714
SDSS0729
SDSS072936
SDSS0747
SDSS074742
SDSS080451
SDSS081345
SDSS0816+4530
SDSS081645
SDSS0932+4725
SDSS1035+0551
SDSS1126+0846
SDSS120231+4503
SDSS120345
SDSS133948
SDSS1504+0847
SDSS153851
SDSS155600
SDSS161300
SDSS163100
SDSS1636+4652
SDSS170232
SDSS171130
SDSS1726+5432
SDSS172654
SDSS1729+0054
SDSS1730
SDSS173062
SDSS210000
SDSS230301
SDSSJ0233
SDSSJ030929.77+263804.2
SDSSJ032015.29+441059.3
SDSSJ0334
SDSSJ033449.86-071047.8
SDSSJ0407
SDSSJ0729
SDSSJ0745
SDSSJ0747
SDSSJ074716.81+424849.0
SDSSJ0804
SDSSJ080434.20+510349.2
SDSSJ0813
SDSSJ0816
SDSSJ081610.84+453010.2
SDSSJ090403.48+035501.2
SDSSJ093249.57+472523.0
SDSSJ0953
SDSSJ100515.38+191107.9
SDSSJ1026
SDSSJ1035
SDSSJ10353
SDSSJ103533.02+055158.3
SDSSJ112619.45+084650.8
SDSSJ1202
SDSSJ120231.01+450349.1
SDSSJ1339
SDSSJ133941.11+484727.5
SDSSJ141118.31+481257.6
SDSSJ145758.21+514807.9
SDSSJ1501
SDSSJ1501+5501
SDSSJ150137.22+550123.4
SDSSJ150441.76+084752.6
SDSSJ1538
SDSSJ1538+5123
SDSSJ153817.35+512338.0
SDSSJ1556
SDSSJ1613
SDSSJ1613-0003
SDSSJ161332.56-000331.0
SDSSJ162520.29+120308.7
SDSSJ1627
SDSSJ1627+1204
SDSSJ162718.39+120435.0
SDSSJ1636
SDSSJ1636+4652
SDSSJ1702
SDSSJ1711
SDSSJ1726
SDSSJ172929.47+005404.3
SDSSJ1730
SDSSJ173008.38+624754.7
SDSSJ173047.59+554518.5
SDSSJ2100
SDSSJ2303
SN-14CLASA
SN1972E
SN1979C
SN1986A
SN1987A
SN1989B
SN1989Z
SN1991T
SN1992G
SN1993J
SN1993Z
SN1994AE
SN1994D
SN1994I
SN1994M
SN1994S
SN1994U
SN1994W
SN1994Y
SN1995AL
SN1995D
SN1995E
SN1995F
SN1995G
SN1995V
SN1996BK
SN1996BO
SN1996W
SN1996X
SN1997BP
SN1997BQ
SN1997DO
SN1997X
SN1998AN
SN1998AQ
SN1998BN
SN1998BP
SN1998BU
SN1998DH
SN1998ES
SN1998S
SN1998T
SN1998V
SN1999AC
SN1999BY
SN1999CL
SN1999CQ
SN1999DQ
SN1999EB
SN1999EL
SN1999EM
SN1999GI
SN2000C
SN2000CX
SN2000DB
SN2000E
SN2001AI
SN2001AY
SN2001B
SN2001BF
SN2001BG
SN2001BQ
SN2001BR
SN2001C
SN2001CP
SN2001DN
SN2001DO
SN2001DP
SN2001EN
SN2001FA
SN2001FH
SN2001G
SN2001IB
SN2001J
SN2001K
SN2001S
SN2001V
SN2001X
SN2002AP
SN2002BJ
SN2002BO
SN2002BU
SN2002CR
SN2002CS
SN2002FK
SN2003DU
SN2003G
SN2003GD
SN2003GS
SN2003HV
SN2004AQ
SN2004BD
SN2004BG
SN2004BK
SN2004BR
SN2004BS
SN2004DA
SN2004DJ
SN2004ET
SN2004FE
SN2004FZ
SN2004GE
SN2004GQ
SN2004GS
SN2005AA
SN2005AM
SN2005AU
SN2005AX
SN2005AY
SN2005AZ
SN2005BA
SN2005CF
SN2005CS
SN2005DV
SN2005KD
SN2005V
SN2005W
SN2005Z
SN2006BE
SN2006BP
SN2006BQ
SN2006CG
SN2006DW
SN2006DY
SN2006E
SN2006EF
SN2006EJ
SN2006EN
SN2006FO
SN2006GI
SN2006GY
SN2006GZ
SN2006JC
SN2006LD
SN2006N
SN2006TD
SN2006X
SN2007AF
SN2007AV
SN2007BC
SN2007BJ
SN2007BM
SN2007BT
SN2007GE
SN2007GI
SN2007GR
SN2007HJ
SN2007K
SN2007LE
SN2007OD
SN2007PK
SN2008AX
SN2008BX
SN2008C
SN2008EE
SN2008FQ
SN2008FV
SN2008HY
SN2008IJ
SN2008L
SN2008Q
SN2008R
SN2009AT
SN2009DD
SN2009IG
SN2009K
SN2009KK
SN2009KQ
SN2010EX
SN2010GI
SN2010GL
SN2010JL
SN2011AA
SN2011AE
SN2011AN
SN2011AO
SN2011B
SN2011BY
SN2011DH
SN2011DM
SN2011EG
SN2011EH
SN2011EK
SN2011FD
SN2011FE
SN2011FS
SN2011GB
SN2011HW
SN2011HX
SN2011IA
SN2011IY
SN2012A
SN2012AB
SN2012AU
SN2012AW
SN2012CD
SN2012CG
SN2012DA
SN2012EC
SN2012EE
SN2012EI
SN2012FE
SN2012HT
SN2012V
SN2013DF
SN2013DY
SN2013EJ
SN2013GA
SN2014G
SN2014J
SN2016GKG
SN2017AEW
SN2017EAW
SN2019EHK
SN2019EIN
SN2019NP
SNAT2017
SSCAS126
SSGYG
STARSW
STUIMA
SV021943
SV123427
SWIFTJ1357.2-0933
TA000847
TA044947
TA072303
TA203461
TA232146
TCPJ01375892+4951055
TCPJ03005508+1802290
TCPJ05390410+4748030
TCPJ05515391+6504346
TCPJ06373299-0935420
TCPJ10240289+4808512
TCPJ18102829-2729590
TCPJ18154219+3515598
TCPJ20100517+1303006
TCPJ20225930+5239030
TCPJ21040470+4631129
TCPJ21290156+3631056
TCPJ23130812+2337018
TCPJ23382254-2049518
THETA1A
TSVSC1TN-N213020220-26-86-2
TTTESZT
V1448MIS
VARCAS06
VARDRAO8
VARHER04
VARLEO06
VARM108
VARVUL05
VEND
VEND1
VEND10
VEND12
VEND2
VEND272
VEND3
VEND324
VEND341
VEND354
VEND4
VEND427
VEND47
VEND489
VEND508
VEND558
VENDS611
VENDS613
VSXJ022515.5+412949
VSXJ074727
VSXJ133234.9+061339
VSXJ17260
VSXJ18314
VSXJ183144.5+651130
VSXJ19214
VSXJ192144.2+420441
VSXJ192148.9+420946
VSXJ21380
VSXJ23202
VSXJ232022.3+444330
VVCEP_B
WHAT23645
WHAT236459
WHAT23650
WHAT236502
XYLYR,
ZTFJ013906.17+524536.89
ZUNA


Hibabejelentés és fejlesztési ötletek: vcssz@mcse.hu
Az adatok korlátozás nélkül felhasználhatók - azonban publikáláskor kérjük a forrás megjelölését, továbbá értesítést erről  a szakcsoportunk címén.
Az esetleges technikai észrevételekkel, problémákkal szintén a szakcsoportunkat keressétek.

Copyrights © MCSE-VCSSZ, 2003 - 2019